Para fillimit të ndeshjes janë shfaqur disa probleme për Real Madridi Gareth Bale nuk është dalë fare për t’u nxehur…
Real Madrid dhe Liverpool kanë kryer nxehjet derisa edhe 30 minuta pritet që të fillojë finalja e madhe e Ligës…
Kompania gjermane e arkitekturës “GMP” me shumë siguri gjatë kësaj jave ka marrë shumë kritika pasi disa foto të shkrepura…
Liverpool do të përballet me Realin e Madridit sonte, në finalen e Champions League, në Kiev, dhe kemi gjashtë arsye…
Sonte në mbrëmje do të luhet finalja e madhe e Kievit. E gjithë bota do të jetë me dy nga…
Juventus ka dy tifoze tejet seksi. Motrat Jade dhe Taylor këtë sezon kanë festuar dy trofe tepër të rëndësishëm që…
Sot në mbrëmje do të luhet finalja e madhe e Ligës së Kampionëve, teksa Liverpuli do të tentojë që të…
Gjigandi i Liverpul, Mohamed Salah, është i njohur për shpejtësinë e tij, kështu që nuk është një surprizë që ai…
Real Madridi dominon në Ligën e Kampionëve, siç e tregojnë edhe tre titujt e fituar në katër edicionet e fundit…
E gjithë bota këtë mbrëmje do të jetë me sy nga finalja e Ligës së Kampioneve, në veçanti adhuruesit e…
Në finalen e nesërme të “Champions League” Cristiano Ronaldo do të kërkojë të fitojë trofeun e tretë radhazi dhe të…
Mario Balotelli është një nga ata futbollistë me karrierë shumëvjeçare dhe tepër të suksesshme. Baloteli u dëbua për 4 vite…

Lajmet e fundit

Vdes aktorja e famshme në moshën 74-vjeçare

Show-biz

Vdes aktorja e famshme në moshën 74-vjeçare

Aktorja Sondra Locke, e cila ka është e njohur për pjesëmarrjen e saj në gjashtë filma me Clint Eastwood, ka vdekur në moshën 74 vjeçare. Ajo fitoi një nominim për Oskar...

Garë dyshe për Pochettinon, e duan dy super klube

Sport

Garë dyshe për Pochettinon, e duan dy super klube

Sipas të përditshmes angleze The Guardian drejtuesit e Realit të Madridit janë duke menduar për shkarkimin e teknikut të përkohshëm Santiago Solari pas humbjes historike 3-0 në shtëpi ndaj CSKA-së...

Chelsea dhe Arsenali në garë për yllin e Barcelonës

Sport

Chelsea dhe Arsenali në garë për yllin e Barcelonës

Denis Suarez do të largohet nga Barcelona në janar dhe dyshja e Premier Ligës, Arsenal dhe Chelsea janë në pozitën më të mirë për të nënshkruar me të Vendimi për lojtarin...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!