Griezmann shënon sërish, Atletico vendos duart tek titulli (VIDEO)

E mërkurë, 16 May 2018 21:59

Po luhet në Lyon finalja e Ligës së Europës mes Marseille dhe Atletico Madrid. Një gabim fatal i portierit dhe mbrojtësit tw Marseilles i dha avantazhin Atletikos. Në minutën e 21-të Griezman përfiton nga një gabim i mbrojtjes së francezëve dhe i vetëm para portierit kundërshtar gjuan saktë, duke kaluar Atleticon e Madridit në avantazh. Por në fillim të pjesës së dytë ka qënë sërish Griezman që dyfishon rezultatin. 

Modifikuar më E mërkurë, 16 May 2018 23:03

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.