Roma humbet më të bukurën e “ekipit” (foto)

E mërkurë, 16 May 2018 20:14

Pas largimit të Perrin drejt Juves, Genoa duhet të gjejë një portier tjetër dhe emri më i përshtatshëm duket të jetë polaku Skorupski, që nuk gjeti shumë hapësirë në Romë, me një Allison në superformë.

Me transferimin e tij drejt Genoas, Lukasz Skorupski duket se do ti heqë një pjesë të bukur qytetit të Romës dhe ajo pjesë e bukur quhet Matilde Rossi, e fejuara e tij bukuroshe.

Matilde është një modele e njohur, që kohët e fundit po spikat shumë edhe në rrjetet sociale me fotot e saj shumë provokuese.

Pasi të keni parë galerinë më poshtë do të kuptoni më shumë pse Roma po humbet shumë, e Genoa do të zbukurohet akoma edhe më shumë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

E pabesueshme, rekordi i jashtëzakonshëm i portierit bullgar

Sport

E pabesueshme, rekordi i jashtëzakonshëm i portierit bullgar

Kur Georgi Petkov debutoi me Bullgarinë në një miqësore kundër Marokut në vitin e largët 19998, Hristo Stoichkov ishte sulmuesi i kombëtares bullgare, Mbappe ishte 3-ditësh, Messi ishte 11 vjeç...

Vrasja që tronditi Bllokun, gjykata merr vendimin e madh për Ervis Martinajn

Aktualitet

Vrasja që tronditi Bllokun, gjykata merr vendimin e madh për Ervis Martinajn

Gjykata e Apelit të Tiranës ka pranuar kërkesën e Prokurorisë për Ervis Martinajn, duke e lënë në ar.rest në b.urg pa afat. Organi i akuzës kishte ankimuar vendimin e Gjykatës së...

Mbi 27 mijë shqiptarë morën nënshtetësinë italiane brenda 1 viti

Aktualitet

Mbi 27 mijë shqiptarë morën nënshtetësinë italiane brenda 1 viti

Gjatë vitit të fundit janë 27 112 emigrantë shqiptarë që kanë marrë nënshtetësinë italiane. Instituti Kombëtar Italian i statistikave sapo ka publikuar të dhënat e fundit mbi praninë e emigrantëve...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!