E bujshme/ Urdhri i Policisë së Las Vegasit për Ronaldon

Premte, 11 Janar 2019 11:16

Problemet për Ronaldin në lidhje me akuzën për përdhunim sa vjen bëhen edhe më të mëdha.

Një lajm i bujshëm është publikuar në prestigjiozen amerikanen Wall Street Journal, e cila njofton se Policia e Las Vegas ka lëshuar një urdhër për të siguruar një kampion ADN-je nga ylli portugez Christiano Ronaldo.

Sipas gazetës autoritetet kërkojnë të verifikojnë nëse mostra e ADN-së së futbollistit të Juventusit përputhet me atë të gjetur në fustanin e 34-vjeçares Kathryn Mayorga, që e akuzon Ronaldon për përdhunim.

Kërkesa tashmë i ka mbërritur sistemit italian të drejtësisë. Ngjarja me modelen amerikane Mayorga që pretendon se është përdhunuar nga Ronaldo me 13 qershor të vitit 2009 duket se do të rikthehet bujshëm në vëmendje.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Meri paralajmëron: Dashuria dhe paratë, kjo shenjë horoskopi do marrë një lajm të mirë këtë javë

Aktualitet

Meri paralajmëron: Dashuria dhe paratë, kjo shenjë horoskopi do marrë një lajm të mirë këtë javë

Mërkuri është lidhur pozitivisht me Neptunin, por nga ana tjetër ndodhet në një katërkëndësh pak të vështirë me Jupiterin. Do kemi sukses ne pune dhe ne krijimtari. Do ishte mire te...

Ndalimi i prokurorit/ Denoncimi i prindërve të vajzës që u mor peng: I dhamë 1 mln Takut

Aktualitet

Ndalimi i prokurorit/ Denoncimi i prindërve të vajzës që u mor peng: I dhamë 1 mln Takut

Skënder Dalipi denoncoi publikisht në korrik të vitit të kaluar prokurorin Spartak Çoçoli. Ai deklaroi se i kishte dhënë 1 milion lekë të vjetra prokurorit që të ndikonte në favor të...

Mësoni në sa vende mund të lëvizni pa vizë me pasaportën shqiptare (FOTO)

Aktualitet

Mësoni në sa vende mund të lëvizni pa vizë me pasaportën shqiptare (FOTO)

Sipas renditjes së Indeksit të Pasaportave Henley për 2019, Shqipëria renditet në vendin e 50-të të vendeve, pasaportat e të cilëve e bëjnë më të lehtë udhëtimin. Me një pasaportë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!