E kërkon Reali i Madridit, fantazisti: Nuk më intereson

E Enjte, 10 Janar 2019 14:18

Të kërkohesh nga Reali i Madridit është një nga ndjesitë më të bukura për shumë futbollist, përjashtuar këtu Christian Eriksen. Edhe pse ka përfunduar në "lupën" e gjigandit të La Liga, danezi i Tottenham Hotspur nuk mendon për të, duke pohuar se është i fokusuar te ekipi aktual.

"Kjo nuk është diçka për të cilën po mendoj. Kam pasur biseda të mira me Tottenham. Njerëzit e dinë atë që unë dua dhe ekipi po ashtu.Kështu që për momentin jam i fokusuar në ndeshjet këtu. Kjo nuk është hera e parë që ka pasur thashetheme të tilla."-tha ai në një intervistë me "TV3sport.dk".

Marrëveshja aktuale e 26 vjeçarit skadon në qershor të vitit 2020, duke ngjallur interesin e skuadrave si Reali i Madridit dhe Barcelona.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Meri paralajmëron: Dashuria dhe paratë, kjo shenjë horoskopi do marrë një lajm të mirë këtë javë

Aktualitet

Meri paralajmëron: Dashuria dhe paratë, kjo shenjë horoskopi do marrë një lajm të mirë këtë javë

Mërkuri është lidhur pozitivisht me Neptunin, por nga ana tjetër ndodhet në një katërkëndësh pak të vështirë me Jupiterin. Do kemi sukses ne pune dhe ne krijimtari. Do ishte mire te...

Ndalimi i prokurorit/ Denoncimi i prindërve të vajzës që u mor peng: I dhamë 1 mln Takut

Aktualitet

Ndalimi i prokurorit/ Denoncimi i prindërve të vajzës që u mor peng: I dhamë 1 mln Takut

Skënder Dalipi denoncoi publikisht në korrik të vitit të kaluar prokurorin Spartak Çoçoli. Ai deklaroi se i kishte dhënë 1 milion lekë të vjetra prokurorit që të ndikonte në favor të...

Mësoni në sa vende mund të lëvizni pa vizë me pasaportën shqiptare (FOTO)

Aktualitet

Mësoni në sa vende mund të lëvizni pa vizë me pasaportën shqiptare (FOTO)

Sipas renditjes së Indeksit të Pasaportave Henley për 2019, Shqipëria renditet në vendin e 50-të të vendeve, pasaportat e të cilëve e bëjnë më të lehtë udhëtimin. Me një pasaportë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!