Video që po cmend rrjeti, Shaqiri i tregon shqiponjën Klopit, dhe i ‘shtron’ flamurin e Kosoves

E Enjte, 08 November 2018 14:29

Mungesa e Xherdan Shaqirit në Beograd në ndeshjen Crvena Zvezda-Liverpul tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Ekipi anglez u mund 2-0 dhe mediat filluan të kritikojnë trajnerin Klop i cili la jashtë kësaj sfide, Xherdan Shaqirin.

Video e cila ka bërë xhiron e rrjeteve sociale, është ajo e “442oons”. Ajo ka sjellë situatën pas ndeshjes së Liverpulit në Beograd, në një formë komike.

Më pas shkon te Xherdan Shaqiri duke i premtuar gjithmonë një rol të rëndësishëm në skuadër.

Por në atë moment, mesfushori e përshëndet me shqiponjë, ndërsa shtruar në tapet është flamuri i Kosovës.

Ja video:

Modifikuar më E Enjte, 08 November 2018 14:31

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Bota Shqiptare

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, u shpreh optimist se Kosova nga nesër do të jetë anëtare e organizatës policore ndërkombëtare - INTERPOL. "Vota pro është...

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Ndaj gjuhës fyese të deputetit socialist Alket Hyseni kundrejt autikëve ka reaguar edhe drejtuesja e fondacionit “Down Syndrome Albania” Emanuela Pepkola Zaimi e cila ka kërkuar dorëheqjen. “Alket Hyseni jepni dorëheqjen”...

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Politikë

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka përkujtuar ish-ministrin dhe deputetin demokrat Sokoll Olldashi në 5-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta. kryetari i PD-së Lulzim Basha, e kujton përmes një mesazhi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!