Champions/ Rezultatet e pjesëve të para

E mërkurë, 07 November 2018 22:01

Kanë përfunduar pjesët e para në duelet e javës së katërt për fazën e grupeve në Champions League.

Ajo që bie në sy është barazimi pa gola në duelin që po zhvillohet në Torino ndërmjet Juventusit dhe Manchester United.

Real Madrid po shkatërron 4-0 modestët e Viktoria Plzen, ndërsa momentalisht po fitojnë Bajerni, Benfica, Lyoni dhe Manchester City.

Këto janë rezultatet në pjesët e para:

Bayern Munich 1 - 0 AEK Athens FC

Benfica 1 - 0 Ajax

Juventus 0 - 0 Manchester Utd

Lyon 2 - 0 Hoffenheim

Manchester City 2 - 0 Shakhtar Donetsk

Plzen 0 - 4 Real Madrid

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zgjedhjet brenda PD, Gjata: Ju tregoj pse ishin të ndershme dhe me standart

Politikë

Zgjedhjet brenda PD, Gjata: Ju tregoj pse ishin të ndershme dhe me standart

Njëri prej personazheve më të rinj në arenën politike të demokratëve është edhe Çlirim Gjata, i zgjedhur si Sekretar për Çështjet Ligjore në PD. I ftuar në “Open” të Eni...

Bebe Rexha "shpërthen" ndaj stilistëve të famshëm, zbuloni arsyen

Show-biz

Bebe Rexha "shpërthen" ndaj stilistëve të famshëm, zbuloni arsyen

Ylli i popit, Bebe Rexha ka reaguar publikisht për disa stilistë që refuzuan ti japin veshje për eventin "Grammys" pasi trupi i saj është i madh dhe nuk kanë masa...

Tatimet: Ndryshimet që prekin tatimin mbi të ardhurat

Aktualitet

Tatimet: Ndryshimet që prekin tatimin mbi të ardhurat

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve, në vijim të informimit për Paketën Fiskale 2019, njofton të gjithë tatimpaguesit për ndryshimet kryesore në ligjin nr. 8438, datë 28.12.1998 “Për tatimin mbi të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!