VIDEO / Shpresat nuk i shpëtojnë as shtyllat

E Enjte, 11 October 2018 21:03

Shpresat i kanë shkuar shumë afër një rezultati të rëndësishëm në eliminatoret e Europianit, pasi skuadra e Alban Bushit iu afrua barazimit ndaj Spanjës, një prej ekipeve më të forta të kontinentit.

Kuqezinjtë kanë zhvilluar një ndeshje në mbrojtje, siç pritej, ndërsa kanë pasur dy mundësi të mira me Vrionin gjatë takimit. Por në fund ka dalë ën pah talenti spanjoll, pasi miqtë kanë goditur tre herë shtyllën derisa gjetën golin me Mir në minutën e 84 të ndeshjes.

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sa km i ngelen makinës pasi ndizet llamba? Lista për disa nga makinat më të shpeshta

Globi

Sa km i ngelen makinës pasi ndizet llamba? Lista për disa nga makinat më të shpeshta

Ndezja e llambës spiune që tregon se karburanti po mbaron është padyshim pjesë e eksperiencës së shoferit. Makina të tregon se ka ardhur koha për ta furnizuar dhe të detyron...

Po festonin ditëlindja e 1-vjeçarit, 4 persona të familjes vriten me armë zjarri

Globi

Po festonin ditëlindja e 1-vjeçarit, 4 persona të familjes vriten me armë zjarri

Një konflikt e ka kthyer ditëlindjen e 1-vjecarit në Teksas në një tragjedi të vërtetë. Në festë e sipër ka plasur sherri, e më pas u nxorën armët, duke lënë...

61-vjeçari shqiptar kapet me 35.5 kg kanabis në Greqi

Aktualitet

61-vjeçari shqiptar kapet me 35.5 kg kanabis në Greqi

Policia greke ka vënë në pranga një 61-vjeçar shqiptar për trafik droge. Ndalimi i tij u bë në aksin rrugor Igumenicë-Athinë. Në mjetin me të cilin udhëtonte iu gjet e fshehur një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!