Itali-Shqipëri/ Del data kur mund t’i blini biletat dhe sa kushtojnë

Tuesday, 07 August 2018 18:05

Miqësorja Itali-Shqipëri do të mbahet më 11 shtator në Cagliari, në stadiumin e “Sardegna Arena në orën 18:30, ndërkaq për të gjithë të interesuarit që duan ta ndjekin këtë ndeshje live mund të blejnë biletat e ndeshjes që nga e enjta e 9 gushtit, shkruajnë mediat italiane.

Çmimet e biletave variojnë nga 14 dhe 5 euro në varësi të pozicionit në stadium. Biletat do të jenë në shitje për publikun në kioska nisur nga ora 10 e 9 gushtit ose në faqet në internet  vivoazzurro.it e www.ticketone.it.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Njollat e bardha në lëkurë – Shenjat e mungesës së vitaminave në organizëm

Aktualitet

Njollat e bardha në lëkurë – Shenjat e mungesës së vitaminave në organizëm

Njollat e bardha në lëkurë ndryshe quhen Vitiligo. Ky problem shëndetësor shfaqet në çdo pjesë të trupit. Një karakteristikë e këtyre njollave është se janë simetrike. Pra nëse këto njolla dalin në...

Për 60 ditë/Receta me rozmarinë për problemet me mëlçinë

Aktualitet

Për 60 ditë/Receta me rozmarinë për problemet me mëlçinë

Përdorimet mjekësore të rozmarinës datojnë që në lashtësi. Kjo bimë çmohet si mirëmërëse për gjithë organizmin dhe për shëndetin e mëlçisë gjithashtu. AgroWeb.org sjell më poshtë një kurë të shëndetshme dhe krejt...

Icardi: Të fitosh derbin në minutën e 93 është edhe më bukur

Sport

Icardi: Të fitosh derbin në minutën e 93 është edhe më bukur

Sulmuesi argjentinas, Mauro Icardi që ishte “heroi” i Interit në derbin lokal kundër Milanit ka deklaruar pas takimit se të fitosh ndeshje të tilla në minutat shtesë është edhe më...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!