A do të prishet marrëdhënia e Modric me Realin pas kontakteve me Inter?

Tuesday, 07 August 2018 16:30

Bisedimet që duan të dërgojnë Luka Modric tek ekipi italian i  Inter janë kthyer në një telenovelë në këtë merkato vere.

Sipas mediave spanjolle më në krye “Marca” ka zemëruar drejtuesit e “Los Blancos” me dy agjentët e Modric, Vlado Lemic dhe Predrag Mijatovic .

Duke iu referuar këtyre burimeve Reali do të marrë një vendim drastik ndaj kroatit, që nëse dështon për tu transferuar në “Guissepe Meaza” nuk do të përfitojë zgjatje kontrate në “Santiago Bernabeu”. Situatë me dy tefa për Luka Modric që nga dita në ditë sa vjen dhe po afrohet me Interin dhe po largohet me klubin ku ka fituar gjithçka.

Megjithatë, Modric pritet të takojë Presidentin Florentino Perez në ditët në vijim, ku do të bëhet e qartë nëse ai me të vërtetë mund të largohet.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vendet ku dënohet me burg tradhtia bashkëshortore?

Aktualitet

Vendet ku dënohet me burg tradhtia bashkëshortore?

Të tradhtosh bashkëshortin është ende e paligjshme në disa shtete. Shumica e shteteve tradhtinë bashkëshortore e përcaktojnë si akt mashtrimi, marrëdhënien seksuale mes një personi të martuar dhe një person...

Njollat e bardha në lëkurë – Shenjat e mungesës së vitaminave në organizëm

Aktualitet

Njollat e bardha në lëkurë – Shenjat e mungesës së vitaminave në organizëm

Njollat e bardha në lëkurë ndryshe quhen Vitiligo. Ky problem shëndetësor shfaqet në çdo pjesë të trupit. Një karakteristikë e këtyre njollave është se janë simetrike. Pra nëse këto njolla dalin në...

Për 60 ditë/Receta me rozmarinë për problemet me mëlçinë

Aktualitet

Për 60 ditë/Receta me rozmarinë për problemet me mëlçinë

Përdorimet mjekësore të rozmarinës datojnë që në lashtësi. Kjo bimë çmohet si mirëmërëse për gjithë organizmin dhe për shëndetin e mëlçisë gjithashtu. AgroWeb.org sjell më poshtë një kurë të shëndetshme dhe krejt...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!