VIDEO/ Macja Achiles zbulon fituesin në Francë - Belgjikë

Tuesday, 10 July 2018 14:49

Macja e botërorit, Achiles ka parashikuar ndeshjen Francë - Belgjikë.

Sipas Achiles, ndeshjen gjysmëfinale të Kupës së Botës do ta fitojë ekipi i Belgjikës.

Achiles ka parashikuar saktësisht fitoret e Rusisë ndaj Arabisë Saudite dhe Egjiptit, fitoren e Iranit ndaj Maroku.

Gabimet e Achiles deri më tani kanë qenë parashikimi i fitores së Nigerisë ndaj Argjentinës në fazën e grupeve dhe parashikimi i fitores së Zvicrës ndaj Suedisë në raundin e 16-të.

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vrasja që tronditi Bllokun, gjykata merr vendimin e madh për Ervis Martinajn

Aktualitet

Vrasja që tronditi Bllokun, gjykata merr vendimin e madh për Ervis Martinajn

Gjykata e Apelit të Tiranës ka pranuar kërkesën e Prokurorisë për Ervis Martinajn, duke e lënë në ar.rest në b.urg pa afat. Organi i akuzës kishte ankimuar vendimin e Gjykatës së...

Mbi 27 mijë shqiptarë morën nënshtetësinë italiane brenda 1 viti

Aktualitet

Mbi 27 mijë shqiptarë morën nënshtetësinë italiane brenda 1 viti

Gjatë vitit të fundit janë 27 112 emigrantë shqiptarë që kanë marrë nënshtetësinë italiane. Instituti Kombëtar Italian i statistikave sapo ka publikuar të dhënat e fundit mbi praninë e emigrantëve...

Alarm fals, në makinën e Drejtorit të Hekurudhës nuk ka bombë

Aktualitet

Alarm fals, në makinën e Drejtorit të Hekurudhës nuk ka bombë

Alarmi për bombë në makinën e Drejtorit të Hekurudhave, Ani Dyrmishi, në Durrës, ka rezultuar fals pasi është verifikuar nga autoritetet. Pas njoftimit në Polici se nën makinë ishte parë një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!