Foto/ Ylli i Real Madritit puthje të nxehta me të dashurën

Tuesday, 10 July 2018 09:04

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo i cili ditëve të fundit po lakohet në media si njëri ndër transferimi më i madh në merkaton e verës, pas spekulimeve se ai mund të kalojë tek skuadra e Juventusit, ka gjetur pak kohë që të kalojë pushime me familjen e tij.

Menjëherë pas eliminimit të Kombëtares së tij, Portugalisë në 1/8 e finales në Kampionatin Botëror “Rusia 2018”, Ronaldo ka vazhduar së bashku me familjen e tij duke shkuar në pushime së bashku.

Ka qenë e dashura e tij Georgina Rodrigez ajo e cila ka postuar një fotografi në “Instagram”,, ku shihet me yllin madrilen duke u puthur në mes të detit.

Modifikuar më Tuesday, 10 July 2018 09:10

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!