Flet e ëma, ja pse nuk performoi Era Istrefi sot

E Enjte, 14 June 2018 18:28

Të gjithë shqiptarët ishin me sy nga Rusia sot jo vetëm për startimin e Botërorit, por edhe për të parë performancën e këngëtares shqiptare Era Istrefi.

Në ceremoninë e hapjes së Botërorit, mungoi perfomanca live e Erës me Nicky Jam dhe Will Smith.

E ëma e këngëtares shqiptare, Syzana Tahirsylaj, në një prononcim për “Lajme.net” ka rrëfyer se pse Era nuk ishte e pranishme sot për të kënduar. Ajo ka thënë se Era do të performojë live në Rusi në mbylljen e Kampionatit dhe jo në hapjen e tij.

“Era ka me qenë në finalen e Kampionatit, ka me performu ‘live’”, ka thënë ajo.

Vet Era nëpërmjet disa postime në Instastory ka treguar se është në Xhamajkë dhe do të xhirojë nesër klipin për këngën e saj “Prisoner”.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ironia me aksidentin: Si do të bënte pa Taulantin, Rilindja

Aktualitet

Ironia me aksidentin: Si do të bënte pa Taulantin, Rilindja

Ilir Demalia ka komentuar me ironi përfshirjen në një aksident rrugor të kryetarit të grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla. Demalia: Taulanti, paska pasur një aksident rrugës për në Shkodër. Paska...

Drogë në burgun e Shënkollit, ishte fshehur në tubat e dushit

Aktualitet

Drogë në burgun e Shënkollit, ishte fshehur në tubat e dushit

Një sasi droge është gjendur sot brenda ambienteve në burgun e Lezhës. Lënda u gjet tek tubat e dusheve në burgut të Shënkollit e ndarë në qese. Policia po punon për identifikimin...

Shkodër, 24 vjeçari malazez aksidenton fëmijën 9 vjeçar

Aktualitet

Shkodër, 24 vjeçari malazez aksidenton fëmijën 9 vjeçar

Një fëmijë 9 vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë në një aksident rrugor në qytetin e Shkodrës. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen "10 Korrikut", ndërsa shkaktar...