Katy Perry renditet e para në listën e femrave më të paguara në industrinë e muzikës për vitin 2018. Kjo…
Këtë herë këngëtarja ka mahnitur me dukjen në fotot më të fundit që ka publikuar. Tuna shihet në një veshje…
Dua Lipa i është bashkuar fushatës për të drejtat e fëmijëve të organizuar nga ‘UNICEF’. Këngëtarja shqiptare me famë në…
Pas 20 vitesh martesë gjërat nuk shkuan siç duhet mes ikonës së Holliwood-it Roberto De Niros dhe bashkëshortes së tij…
Oriola Maashi ka qëlluar sërish në shenjë me postimin e saj.  Ajo ja ka dalë të tërheqë vëmendjen. Një set…
Snoop Dogg është bërë me yllin e famës në bulevardin e Hollywoodit. Anëtarët e familjes, miqtë si dhe bashkëpunëtorët u…
Mimoza Shkodra së fundmi është folur shumë për jetën private pas ndarjes nga Seldi.  Ajo e ftuar në emisionin “Mirage” u shpreh…
Këngëtarja e njohur nga Prishtina, Rita ora të premten do të lansojë albumin e saj të dytë të titulluar Phoenix.…
Aktori i njohur Bes Kallaku feston gjatë ditës së sotme 33-vjetorin e lindjes. Padyshim nuk ka munguar urimi i bashkëshortes…
Një ruse me bikini mendoi se do të ishte argëtuese të hidhej në një liqen teksa temperaturat ishin poshtë zeros,…
Ashtu siç ishte paralajmëruar edhe më parë, mbrëmjen e djeshme u  mbajt një koncerti në nder të heroit tonë kombëtar…
Reperi Ledri Vula njihet për dashurinë e tij ndaj qenit të familjes së tyre. Familja Vula në familje e kanë…

Lajmet e fundit

Tunizi, ‘Pranvera Arabe’ përkujtohet me protesta

Globi

Tunizi, ‘Pranvera Arabe’ përkujtohet me protesta

Tunizia ka festuar sot 8-vjetorin e një revolucioni që frymëzoi të tjerët në të gjithë rajonin dhe u bë i njohur si ”Pranvera Arabe”. Më 17 dhjetor 2010, shitësi i rrugës...

Mehmetaj, Ramës: Frika të ka mbuluar, studentët janë më të fortë se ty

Politikë

Mehmetaj, Ramës: Frika të ka mbuluar, studentët janë më të fortë se ty

Deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj ka reaguar në rrjetin social ‘Facebook’, me anë të një postimi në lidhje me protestën e studentëve që po zhvillohet aktualisht përpara Kryeministrisë. “Frika të ka...

Euro zbret afër 123 lekë, në minimumin e dekadës, a po ndikon pastrimi i parave?!

Aktualitet

Euro zbret afër 123 lekë, në minimumin e dekadës, a po ndikon pastrimi i parave?!

Monedha e përbashkët europiane e ka nisur javën e nënçmuar përkundrejt monedhës vendase. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë një euro është këmbyer sot me 123.19 lekë, rreth 0.22...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!