Sot është një ditë e veçantë në familjen Ora. Këngëtarja me origjinë shqiptare, me famë botërore Rita Ora feston ditëlindjen.…
Bukuroshja argjentinase, Sol Perez është quajtur prezantuesja më seksi e motit në vendin e saj. E prir për të mbajtur fronin,…
Grupi shumë i dashur për publikun, Elita 5, së shpejti do të mbajnë koncert në Kosovë dhe në Shkup. Këtë…
A mund të ketë ndonjë familje mbretërore më të shëndetshme këto ditë? Meghan Markle është një vegane me kohë të…
Princi Harry dhe bashkëshortja e tij Meghan do të largohen nga Kensington Palace dhe do të kalojnë  në fshat në…
Rita Ora është emër shumë i suksesshëm në industrinë e muzikës. Rita Ora mbrëmë kishte veshur një fustan të bardhë…
Ato kanë qenë mike dhe armike për shumë vite, por sipas Paris Hilton gjithçka është në rregull mes saj dhe…
Skandali i tradhtisë së Khloé Kardashian nuk është një nga ato ngjarje që mund të harrohet lehtë nga Kardashianët, kështu…
Marrëdhënia e Adelina Tahirit me bashkëshortin shqiptar është vënë gjithnjë në qendër të lajmeve rozë në mediat shqiptare. Këngëtarja është…
Tashmë është një sipërmarrëse e rëndësishme dhe moderimi ka dalë në plan të dytë.  Amarda Toska e ka filluar karierën…
“Jam një burrë i bërë për t`i qëndruar pranë gjysmës së bukur të njerëzimit. Nuk kam qenë kurrë mashkulli i…
Për njërin prej programeve më të mëdha e më të komentuara të Top Channel, Big Brother VIP, i cili pritej…

Lajmet e fundit

Tunizi, ‘Pranvera Arabe’ përkujtohet me protesta

Globi

Tunizi, ‘Pranvera Arabe’ përkujtohet me protesta

Tunizia ka festuar sot 8-vjetorin e një revolucioni që frymëzoi të tjerët në të gjithë rajonin dhe u bë i njohur si ”Pranvera Arabe”. Më 17 dhjetor 2010, shitësi i rrugës...

Mehmetaj, Ramës: Frika të ka mbuluar, studentët janë më të fortë se ty

Politikë

Mehmetaj, Ramës: Frika të ka mbuluar, studentët janë më të fortë se ty

Deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj ka reaguar në rrjetin social ‘Facebook’, me anë të një postimi në lidhje me protestën e studentëve që po zhvillohet aktualisht përpara Kryeministrisë. “Frika të ka...

Euro zbret afër 123 lekë, në minimumin e dekadës, a po ndikon pastrimi i parave?!

Aktualitet

Euro zbret afër 123 lekë, në minimumin e dekadës, a po ndikon pastrimi i parave?!

Monedha e përbashkët europiane e ka nisur javën e nënçmuar përkundrejt monedhës vendase. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë një euro është këmbyer sot me 123.19 lekë, rreth 0.22...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!