Brittany Gibson është një blogure e cila vendosi që për shkak të disa problemeve të saj, të ndryshonte tërësisht jetën…
Këngëtarja shqiptare Dua Lipa është në ballinën e Billboard së bashku me dy yjet e tjerë të muzikës, Post Malone…
Ashley Graham është njëra nga femrat që komentohet më shumë për pamjen e saj të jashtme. E kësisoj njëri nga…
Doruntina Shala apo siç njihet për publikun Tayna është goxha aktive në rrjetet sociale. E nuk ka dyshim se edhe…
Jimmy Kimmel është një nga prezantuesit më të ndjekur në Amerikës dhe emisioni i tij “Jimmy Kimmel Live” është shumë…
Kida po sjell së shpejti këngën e re. Artistja e ‘On Records’ po përkujdeset që edhe këtë herë të vijë…
Kuzhinieri shqiptar, Renato Mekolli, ka dashur së fundmi të na përshëndesë me disa foto të nxehta, të cilat ndoshta nuk…
Çifti i njohur janë bërë me pasaporta  shqiptare. Pak kohë më parë, Robert Berisha ka ngjallur shumë reagime kur ka…
Selena Gomez po merr trajtim të shëndetit mendor për shkak se nuk është mirë nga gjendja emocionale. Këngëtarja dhe aktorja…
Dua Lipa është në zenitin e lumturisë dhe suksesit të saj. Dua këtë lumturi dhe sukseset po i ndan me…
Njihuni me këpucët e preferuara të Ivanka Trump. Këshilltarja dhe vajza e Presidentit Trump është parë disa herë me të…
Futbollisti i kombëtares shqiptare, Andi Lila  është bërë sërish baba. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai teksa ka…

Lajmet e fundit

Mourinho i vendosur, kërkon dy titullarët e Kroacisë

Sport

Mourinho i vendosur, kërkon dy titullarët e Kroacisë

Jose Mourinho kërkon me çdo kusht që të marrë në skuadër Ivan Perisic dhe Ante Rebic, për të shpëtuar sezonin e vështirë që po kalon te Manchester United. Portugezi është...

Sa km i ngelen makinës pasi ndizet llamba? Lista për disa nga makinat më të shpeshta

Globi

Sa km i ngelen makinës pasi ndizet llamba? Lista për disa nga makinat më të shpeshta

Ndezja e llambës spiune që tregon se karburanti po mbaron është padyshim pjesë e eksperiencës së shoferit. Makina të tregon se ka ardhur koha për ta furnizuar dhe të detyron...

Po festonin ditëlindja e 1-vjeçarit, 4 persona të familjes vriten me armë zjarri

Globi

Po festonin ditëlindja e 1-vjeçarit, 4 persona të familjes vriten me armë zjarri

Një konflikt e ka kthyer ditëlindjen e 1-vjecarit në Teksas në një tragjedi të vërtetë. Në festë e sipër ka plasur sherri, e më pas u nxorën armët, duke lënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!