Modelja 28-vjeçare, amerikane, Kelsey Quayle ka ndërruar jetë, pasi u qëllua më armë zjarri në rrethana ende të paqarta ndërkohë,…
Vajza e futbollistit të kombëtares, Sokol Çikalleshi festoi të premten (12 tetor) një vjetorin e lindjes. Rajna duket se ka…
Tupac Shakur është gjallë, sipas teoricienëve të konspiracionit. Raperi ikonë, i cili u vra në Las Vegas në shtator 1996,…
  Nicole Scherzinger është tashmë në moshën 40 vjeçare, por sërish këngëtarja e famshme tregon se nuk ka humbur aspak…
Prej afro një muaj e gjysmë ajo është bërë nënë dhe këtë periudhë, po e shijon në maksimum. Këngëtarja Adelina…
Bebe Rexha dhe Seven Saraqi po bëjnë gati këngën e tyre bashkë. Seven ka qenë në një intervistë në emisionin…
Modelja Aurela Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara të showbizz-it shqiptar. Aurela është shumë aktive në rrjetet sociale…
Ka disa ditë që këngëtarët Seven Saraqi dhe Tuna kanë paralajmëruar publikimin e projektit të tyre më të ri. ‘Maria’…
Jemi mësuar ta shohim duke eksperimentuar me flokët reperen bukuroshe Tayna. Së fundmi, ajo është paraqitur para fansave me një…
Pallati mbretëror në Britaninë e Madhe ka zhvilluar një tjetër dasmë. Sot kanë kurorëzuar dashurinë e tyre princesha Eugenie dhe…
Ka vetëm 3 ditë që është publikuar kënga më e re, një bashkëpunim mes DJ Snake, Ozuna, Cardi B dhe…
Komentohet dhe merr vëmendje aq të madhe për paraqitjet si nëpër vente të ndryshme ne botë gjithashtu edhe nëpër video…

Lajmet e fundit

Po festonin ditëlindja e 1-vjeçarit, 4 persona të familjes vriten me armë zjarri

Globi

Po festonin ditëlindja e 1-vjeçarit, 4 persona të familjes vriten me armë zjarri

Një konflikt e ka kthyer ditëlindjen e 1-vjecarit në Teksas në një tragjedi të vërtetë. Në festë e sipër ka plasur sherri, e më pas u nxorën armët, duke lënë...

61-vjeçari shqiptar kapet me 35.5 kg kanabis në Greqi

Aktualitet

61-vjeçari shqiptar kapet me 35.5 kg kanabis në Greqi

Policia greke ka vënë në pranga një 61-vjeçar shqiptar për trafik droge. Ndalimi i tij u bë në aksin rrugor Igumenicë-Athinë. Në mjetin me të cilin udhëtonte iu gjet e fshehur një...

Trump thotë se Putini mund të jetë përfshirë në vrasje

Globi

Trump thotë se Putini mund të jetë përfshirë në vrasje

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë në një intervistë televizive se beson që homologu i tij rus, Vladimir Putin, “ndoshta” është përfshirë në vrasje dhe ka pohuar sërish se Moska...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!