Rita Ora është shumë aktive në rrjetet sociale.  Ajo lirshëm mund të thuhet se është njëra nga këngëtaret më të…
Moderatorja e njohur Albana Osmani ka  njoftuar të gjithë fansat e saj se në datën 17 korrik ka ditëlindjen dhe…
Amarda Toska, prezantuesja e njohur kohët e fundit ka qenë  shumë aktive në rrjetet sociale.  Së fundi, ajo ka publikuar…
Aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar në Instagram një video ku lajmëron fansat e tij që së shpejti do…
Është duke u luajtur  ndeshja e futbollist mes Suedisë dhe Zvicrës. E për kombëtaren e Zvicrës luajnë dhe shqiptarët Granit…
Është përfolur se moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Butrint Imeri janë në një lidhje. Ndonëse ajo e ka mohuar gjithnjë…
U bënë vite që nga shpallja e më të bukurës nga vajzat e Kosovës, por ajo mbetet edhe me tej…
Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtaret me më së shumti vite në skenë. Por, edhe përkundër këtij fakti, ajo vazhdon të…
Këngëtarja shqiptare Rita Ora po kalon disa ditë pushimi me prindërit e saj në Monako. Disa nga momentet e gëzueshme…
Klaudia Badura dhe e motra e saj binjake Laura janë ndër modelet më të njohura dhe të ndjekura në rrjetet…
Fjolla Morina është emër shumë i dashur për publikun. Këngëtarja është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk…
Nuk ka kaluar as dy javë nga publikimi i hitit të saj të fundit ‘Ku vajti’ dhe ditën e sotme…

Lajmet e fundit

Zjarr në kopshtin e fëmijëve, mensa përfshihet nga flakët

Aktualitet

Zjarr në kopshtin e fëmijëve, mensa përfshihet nga flakët

Panik ne nje kopesh femijesh ne Lezhe. Zjarri qe perfshiu konviktin e shkollës “Kolin Gjoka” në Lezhë ka krijuar frikë dhe panik pasi në këto ambiente janë dhe fëmijët e...

Nxënësit e shkollës "At Gjon Karma" bojkotojnë mësimin

Aktualitet

Nxënësit e shkollës "At Gjon Karma" bojkotojnë mësimin

Nxënësit e Shkollës së Mesme "At Gjon Karma" në Gur të Zi në Shkodër sot kanë bojkotuar orën e parë të mësimit. Shkak për bojkotimin e mësimit është bërë mungesave e...

Zbulohet varri antik në Egjipt

Globi

Zbulohet varri antik në Egjipt

Arkeologët egjiptianë kanë zbuluar një varr antik më shumë se 4,400-vjeçar në kompleksin e piramidave të Sakaras. Varri privat, rreth 10 metra i gjatë dhe 3 metra i lartë, mendohet se...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!