Çifti u martuan në vitin 2015 dhe sot janë prindër të dy vajzave. Gjatë emisionit, Emina tregoi se me bashkëshortin…
Lady Gaga është fotografuar tërësisht e zhveshur pas rolit në filmin “A Star Is Born”. Këngëtarja, e cila në film…
Këngëtarja, Era Istrefi duket se po kalon çaste të lumtura me familjen. Ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale,…
Teksa Elvana Gjata është shpallur në kërkim policor pas ngjarjes së 4 Tetorit në ish-Bllok, e motra e saj Migena…
Një nga moderatoret më që pëlqyera shqiptare, Arbana Osmani, ka qenë gjithnjë e rezervuar për jetën private dhe aq më…
Prej më shumë se 3-vitesh përflitet për një lidhje dashurie mes këngëtares Ronela Hajati dhe reperit Young Zerka. Lidhur me…
eyonce është njëra nga femrat më të bukura në botë, e cila përkundër viteve nuk po ia lëshon “fronin” askujt.…
Kim Kardashian e ka mbrojtur bashkëshortin e saj Kanye West në disa raste duke thënë se nuk është i “sëmurë…
Holly Candy është shfaqur mahnitëse në martesën e Princeshës Eugenie në Windsor të premten. Ajo mbërriti në ceremoninë martesore me…
Para pak ditësh, Kryeministri Edi Rama paralajmëroi mediat që brenda 24 orësh të heqin nga transmetimi reklamat e kazinove dhe…
Ditë më parë ajo festoi ditëlindjen e saj të 22-të. Dhe të premten Bella Hadid tregoi se me moshën ajo…
Modelja 28-vjeçare, amerikane, Kelsey Quayle ka ndërruar jetë, pasi u qëllua më armë zjarri në rrethana ende të paqarta ndërkohë,…

Lajmet e fundit

61-vjeçari shqiptar kapet me 35.5 kg kanabis në Greqi

Aktualitet

61-vjeçari shqiptar kapet me 35.5 kg kanabis në Greqi

Policia greke ka vënë në pranga një 61-vjeçar shqiptar për trafik droge. Ndalimi i tij u bë në aksin rrugor Igumenicë-Athinë. Në mjetin me të cilin udhëtonte iu gjet e fshehur një...

Trump thotë se Putini mund të jetë përfshirë në vrasje

Globi

Trump thotë se Putini mund të jetë përfshirë në vrasje

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë në një intervistë televizive se beson që homologu i tij rus, Vladimir Putin, “ndoshta” është përfshirë në vrasje dhe ka pohuar sërish se Moska...

Gjendet pranë kufirit një kafkë njeriu, dyshohet se i përket shqiptarit të vrarë dy vjet më parë

Aktualitet

Gjendet pranë kufirit një kafkë njeriu, dyshohet se i përket shqiptarit të vrarë dy vjet më parë

Një punëtor pastrimi ka gjetur kafkën e një njeriu në një nga kanalet e një zone industriale në Prevezë, Greqi. Dyshimet e para janë se kafka e gjetur mund t`i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!