Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi kanë vendosur që të ruajnë në maksimum privatësinë e vajzës së tyre Sia. Edhe pse…
Ata nuk folën kurrë rreth kësaj çështjeje, edhe pse në lajme shkruhej prej kohësh se janë çift. Alfio Rrotani, fituesi…
Kejvina Kthella sot është një nga vajzat më të komentuara të showbizz-it, ku të shumtë janë fansat që e adhurojnë…
  Ata janë të martuar tash e tre vjet dhe kanë dy fëmijë: vajzën Wyatt (4) dhe djalin Dimitri (1).…
Taylor Swift ka folur politikisht për herë të parë, duke miratuar publikisht dy demokratë për zgjedhjet e ardhshme afatmesme të…
Fytyrat e njohura i kushtojnë rëndësi të madhe paraqitjeve publike. Në mesin e tyre është Rita Ora, e cila krahas zërit…
Liam Payne kohët e fundit zbuloi se ishte single pasi i dha fund romancës së shkurtër me modelen Cairo Dwek.…
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të përfolur të showbizit shqiptar. Xhensila ka ndenjur pak shkëputur nga…
Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra ishin njëri ndër çiftet më të dashura për publikun. Lidhja e tyre po ecte mirë…
Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku vazhdimisht poston fotografi nga udhëtime të ndryshme e ku shihet se jeton jetën në luks…
Aktori shumë i dashur për publikun e që prej vitesh na argëton me humorin e tij në "Portokalli", Florjan Binaj…
Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner është shumë e afërt me Kendall dhe tre motrat e saj nga…

Lajmet e fundit

Po festonin ditëlindja e 1-vjeçarit, 4 persona të familjes vriten me armë zjarri

Globi

Po festonin ditëlindja e 1-vjeçarit, 4 persona të familjes vriten me armë zjarri

Një konflikt e ka kthyer ditëlindjen e 1-vjecarit në Teksas në një tragjedi të vërtetë. Në festë e sipër ka plasur sherri, e më pas u nxorën armët, duke lënë...

61-vjeçari shqiptar kapet me 35.5 kg kanabis në Greqi

Aktualitet

61-vjeçari shqiptar kapet me 35.5 kg kanabis në Greqi

Policia greke ka vënë në pranga një 61-vjeçar shqiptar për trafik droge. Ndalimi i tij u bë në aksin rrugor Igumenicë-Athinë. Në mjetin me të cilin udhëtonte iu gjet e fshehur një...

Trump thotë se Putini mund të jetë përfshirë në vrasje

Globi

Trump thotë se Putini mund të jetë përfshirë në vrasje

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë në një intervistë televizive se beson që homologu i tij rus, Vladimir Putin, “ndoshta” është përfshirë në vrasje dhe ka pohuar sërish se Moska...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!