Pas 23 vitesh rikthehet në New York sfilata e Victoria Secret. Sfilata ishte e mbushur plot surpriza, por kënaqësi të…
Aktorja Monica Bellucci ka kohë që nuk mendon më për ish-bashkëshortin e saj Vincent Cassel dhe po shijon një marrëdhënie…
Këngëtarja shqiptare Anxhelina Hadërgjonaj dhe miku i saj, Ariel kanë braktisur shtëpinë e tyre, pasi një zjarr i madh përfshiu…
Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e të cilës pëlqehen shumë. Bëhet fjalë për Ponin,…
Klipi i tij i fundit titullohet “Bona Fam”, një këngë që ia dedikon famës së tij të menjëhershme në muzikë.…
Bukuroshja e familjes Kardashian, Khloe është e njohur për krizat që kaloi me babain e vajzës së saj, Tristan Thompson…
Mbrëmjen e djeshme është mbajtur sfilata e shumëpritur e “Victoria’s Secret”. Në këtë event ishin të pranishme edhe dy këngëtaret…
E ftuar në emisionin "Trokit" ditën e sotme ishte këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar në…
Së fundmi  moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani pranuar  hapur lidhjen e tyre, e cila kishte nisur…
Shpesh me shumë interes përcillen yjet e show-bizzit sa i takon jetës personale dhe se sa janë të ardhurat e…
Ylli i realityshow-t KUWK, Kim Kardashian, është detyruar të braktis shtëpinë e saj në Kaliforni për arsye të një shpërthimi…
Ky ishte eventi i fundit i Victoria’s Secret për Adriana Limën. Për 20 vjet me radhë, ajo ka qenë engjëlli…

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!