Ish i dashuri i Geroge Michael, Fadi Faëaz, ka thënë se ylli u përpoq të qëllonte veten 25 herë me…
Tilan Blondo ishte vetëm gjashtë vjeç kur ajo u emërua vajza më e bukur në botë dhe kur ishte në…
Demi Lovato u pa për herë të parë në publik pasi ajo pothuajse vdiq nga mbidoza në fund të korrikut.…
Një modele ruse është burgosur, pasi u hodh nga ballkoni i katit të katër në një hotel në Dubai, ndërsa…
Ajo shfaqet gjithnjë në formë dhe e kuruar në çdo dalje të saj. Jemi mësuar që trashëgimtaren e Top Channel…
Lady Gaga ka marrë pjesë në premierën e filmit A Star Is Born në Los Angeles, të hënën mbrëma. Aktorja…
Ishte zbuluar javën e kaluar se Al Pacino është duke shijuar një romancë të re me një femër e cila…
Këngëtarja Beatrix Ramosaj është shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Jo të pakta janë rastet kur…
Serialet turke janë bërë ndër serialet më të ndjekura në Shqipëri dhe siç duket njerëzit kanë filluar të krijojnë pëlqime…
Këngëtarja ka treguar se gjyshja e saj ka ndërruar jetë. Kida është në zi.  Ajo me anë të një postimi…
Artisti Robert Aliaj ka sqaruar deklaratën që bëri në emisionin “Provokacija” të Mustafa Nanos në ABC News, ku tregoi historinë…
Javë më parë u paralajmërua se viti i ardhshëm do të jetë mjaft i këndshëm - të paktën për të…

Lajmet e fundit

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Aktualitet

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Teksa Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballen me një dimër të parakohshëm, me reshjet të dendura dëbore që deri më tani ka shkaktuar të paktën 8 viktima, edhe Europa duket...

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Kuriozitete

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Rreth 130 vite pasi kilogrami u përcaktua nga një masë metali që është mbajtur në një kasafortë në Paris, shkencëtarët kanë votuar për ndryshim dhe një sistem të ri që...

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Aktualitet

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Librazhd – Elbasan. Aksidenti ka ndodhur pranë lokalit të njohur me emrin “Zeneli”. Ka qenë një autobus që është përplasur me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!