Noizy dhe Enca ishin dikur miq të ngushtë dhe dy figurat kryesore të grupit “OTR”, që ka për lider reperin…
Aktorja e njohur është bërë nënë për herë të parë. Pas 9 aborteve Gabrielle Union ka arritur të marrë në…
Për tre ditë me radhë në Rahovec të Kosovës mbahet festivali i vjeljes së rrushit, “Hardh Fest”. Ndër grupet dhe…
Këngëtarja e njohur Orhidea Latifi ka realizuar setin fotografik të ri dhe mjaft të veçantë. E në këtë set ajo vjen…
Ajo tashmë emër i njohur në rrafshin ndërkombëtar të industrisë muzikore. Bëhet fjalë për Era Istrefin, këngëtaren shqiptar e cila…
  Ajo shkëlqeu në pistën e modës në Victoria's Secret Fashion Show, të enjten mbrëma. Dhe Bella Hadid vazhdoi të…
Princi Harry nuk kishte folur me herët për një detaj që nuk ka kaluar pa vëmendje ditën e dasmës së…
Can Yaman, një prej aktorëve të rinj që po çmend gjininë femërore në Turqi dhe jashtë saj, pak kohë më…
Elsa Hosk goditi pistën e modës në Victoria's Secret Fashion Show, derisa kishte veshur sytjenat në vlerë prej 1 milion…
Rudina Dembacaj njihet nga të gjithë si aktore humori, por së fundmi ajo është edhe moderatore e emisionit të saj.…
Pas 23 vitesh rikthehet në New York sfilata e Victoria Secret. Sfilata ishte e mbushur plot surpriza, por kënaqësi të…
Aktorja Monica Bellucci ka kohë që nuk mendon më për ish-bashkëshortin e saj Vincent Cassel dhe po shijon një marrëdhënie…

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!