Kohëve të fundit emri i saj ka qenë më i përfoluri gjithandej. E tani ajo është rikthyer fuqishëm në treg,…
Shtëpia e Caitlyn Jenner në Malibu është djegur si pasojë e zjarrit që kaploi një pjesë të Kalifornisë. “TMZ” raporton…
Zanfina Ismaili dhe Faton Shoshi kanë qenë në lidhje dashurie për mbi një dekadë. E ftuar në emisionin “Mirage” Zanfina…
  Një xhirim i një videoje, për pak sa nuk përfundoi në një tragjedi. Disa të shtëna me armë zjarri…
Ylli portugez i Juventusit, Cristiano Ronaldo, përveçse të qenit një ndër futbollistët më të mirë në botë, ai është gjithashtu…
Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ishte e ftuar në sfilatën e Victori’s Secret dhe shkëlqeu sin ë tapetin e…
"Himena" dhe "Sarita" të lumtura pranë njëra-tjetrës. Paola Rey dhe Natasha Klauss janë dy aktoret e njohura kolumbiane, të cilat…
Rashel Kolaneci është një prej femrave më të përfolura në estradën shqiptare. Që nga pjesëmarrja e saj në “Dance with…
Arjola Demiri është një ndër aktoret më të pëlqyera shqiptare, e cila me rolin e “Xhbanes” fitoi zemrat e publikut.…
Këngëtarja Lady Gaga nuk ka hezituar asnjëherë që të tregojë të vërtetën. Ajo u nderua me një cmim për pjesëmarrjen…
Noizy dhe Enca ishin dikur miq të ngushtë dhe dy figurat kryesore të grupit “OTR”, që ka për lider reperin…
Aktorja e njohur është bërë nënë për herë të parë. Pas 9 aborteve Gabrielle Union ka arritur të marrë në…

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!