Nuk humb asnjë rast që të tregojë seksualitetin e saj.   Kim Kardashian i mahniti të gjithë në Beautycon në Los…
Rrjetet sociale po vërshojnë nga fotografi të nxehta.  Janë femrat ato që po postojnë imazhe nga më të ndryshmet, teksa…
Shpesh fansat e këngëtarëve apo artistëve të njohur bëjnë veprime nga më të “çmendurat” për idhujt e tyre.  Diçka të…
Lorik Cana e Monica Ercoli Cana janë çifti që shumë herë të lënë përshtypje se përveccse  të dashuruar, janë edhe…
Ndodh shpesh mes shoqeve të ngushta që të ndërrojnë rrobat me njëra tjetrën dhe kjo është gjë më se normale.…
Pas përformancës së Era Istrefit në finalen e Kampionatit Botëror që u mbajt të dielën në Moskë, këngëtarja në llogarinë…
Performanca e Era Istrefi përkrah Nicky Jam dhe Will Smith, ditën e djeshme në ceremoninë e mbylljes së Botërorit Rusi…
Era Istrefi është një tjetër këngëtare shqiptare tashmë me famë ndërkombëtare. Kënga  në bashkëpunim me Era Istrefit shoqëroi tifozët përgjatë…
Opsioni më i ri i ‘Instagramit’, ‘Më bëjë pyetje’, ka bërë që shumë ‘Vip-a’, shqiptar ta përdorin atë dhe ti…
Është një nga moderatoret më seksi në ekranin shqiptar por vitet e fundit është bërë e pranishme edhe në tregun…

Lajmet e fundit

Taksa në Rrugën e Kombit, qeveria nuk përcakton përjashtime për invalidët në Kukës

Aktualitet

Taksa në Rrugën e Kombit, qeveria nuk përcakton përjashtime për invalidët në Kukës

Paketa lehtësuese për lëvizjen në Rrugën e Kombit e bërë publike nga Qeveria më 22 qershor nuk parashikon asgjë në lidhje me invalidët. Neni 16 i statusit të Invalidit, e përjashton...

Mbërrin i nxehti afrikan në Shqipëri, ja kur do ulen temperaturat

Aktualitet

Mbërrin i nxehti afrikan në Shqipëri, ja kur do ulen temperaturat

Shqipëria do të përfshihet nga vala e të nxehtit. Sipas METEOALB, kjo fundjavë pritet të jetë përvëluese. Shqipëria do mbetet në periferi të valës së të nxehtit Afrikan, e cila gjatë...

Ku shkojnë mineralet shqiptare?

Aktualitet

Ku shkojnë mineralet shqiptare?

Gjatë vitit 2018 eksportet drejt Spanjës nga Shqipëria kanë pësuar një dyfishim të vlerave për gjashtëmujorin e parë. Po ta krahasojmë me periudhën Janar-Qershor të vitit të kaluar duket qartë se...