Një ndër gjërat më të rëndësishme për Princeshë Dianën padyshim ka qenë familja dhe ajo gjithmonë ka qenë një nënë…
Rita Ora është një ndër artistet më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja shqiptare po vazhdon me sukses të…
Ata janë një ndër labelat e parë të Hip Hopit në trojet shqiptare. Babastars përpos kësaj është një nga grupet…
Oriola Marashi  ka goditur sërish me postimet e saj provokuese!  Ajo ka pozuar veshur me një rrobdeshamdër që i nxjerr…
Edie Knightley Righton ndoshta nuk do të rritet duke dashur të jetë Hirushja apo ndonjë princeshë tjetër e Disneyt. Kjo…
Ka një moment të duhur për të kryer ndërhyrje plastike, ashtu siç ka dhe ca sekrete që kanë të bëjnë…
Familja beckham këto ditë është në Australi për të mbështetur princin Harry në lojrat sportive Invictus. Ndërsa ata po kalonin…
Janë thënë shumë emra, por asnjë konfirmim. Së shpejti do të fillojë në Top Channel, edicioni i parë i Big…
Dukesha e Sussex-t Meghan Markle po e shijon shumë stilin e veshjes gjatë shtatzënisë. Meghan Markle ka pasur në fakt…
Almeda Abazi, bukuroshja shqiptare me një karrierë të shkëlqyer ndërkombëtare pritet të bëhet nënë së shpejti. Lajmin e kanë bërë…
Luana Vjollca është një nga moderatoret shqiptare më të ta dashura.  Ajo numëron një numër të madh fansash që e kanë…
I ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’ këngëtari shumë i dashur për publikun Bujar Qamili bëri me dije se do…

Lajmet e fundit

Tirana mundet nga Laçi

Sport

Tirana mundet nga Laçi

Laçi ka mundur me lehtësi Tiranën me rezultatin 2-1. Kurbinasit kanë mbyllur takimin që pjesën e parë duke shënuar dy gola të shpejtë me anë të Shtubinës në minutën e 14’...

Itali, shqiptarëve u gjejnë vepra arti e objekte të çmuara

Bota Shqiptare

Itali, shqiptarëve u gjejnë vepra arti e objekte të çmuara

Dy shqiptarë me banim në provincën e Casertërs në Itali janë vënë në pranga nga Policia italiane me akuzën e grabitjes së disa banesave. Në banesat e tyre janë gjetur...

Mos investimi në arsim dhe shkencë është fatalitet për vendin

Politikë

Mos investimi në arsim dhe shkencë është fatalitet për vendin

Deputeti i LSI-së, Edmond Panariti me anë të një postimi ka reaguar në lidhje me protestën e studentëve, si dhe kërkesën e tyre për dyfishim të buxhetit. Panariti ka shkruar se...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!