Klea Huta sapo ka startuar emisionin e saj më të ri “Vip Club” emision në të cilën janë të ftuar…
Blogeri Olti Curri njihet për miqësitë e tij me njerëzit nga bota e showbizit ashtu dhe nga politika. Por ajo…
Miriam Cani e ka rikthyer të gjithë vëmendjen nga ajo. Këngëtarja Miriam Cani e ka realizuar një foto ku shihet…
Ajo konsiderohet një ndër shqiptaret me të pasmet më seksi aktualisht. Redona Koci e vërteton rregullisht se e meriton këtë…
Elita Rudi, moderatorja e njohur nga Kosova konfirmon për herë të parë shtatzëninë, pas martesës me reperin Gjiko. Ashtu siç…
Është përfolur shumë kohët e fundit për emisionin e tij që ka ngjallur shumë polemika. Bëhet fjalë për shefin më…
Kate Upton ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Justin Verlander. Të shtunën modelja 26-vjecare e…
Prej vitesh pjesë e ekranit, Adi Krasta është një nga moderatorët më të pëlqyer për publikun shqiptar. Përsa i përket…
Të shtunën e kaluar në “Xing me Ermalin” ishte i ftuar blogeri me famë botërore që realizoi videon për Shqipërinë,…
Renato Mekolli, shef i njohur kuzhine, kohët e fundit është në qendër të vëmendjes për shkak të reagimeve të tij…
Modelja e njohur dhe një nga anëtaret më karizmatike të ‘KUWK’ Kendall Jenner dërgoi në shtëpi çmimin më të madh…
Me shumë mundësi nuk e keni ditur, por ish-Zonja e Parë e Amerikës, Michelle Obama, ka pësuar një abort spontan…

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!