Jaden Smith ka zbuluar mbrëmjen e kaluar se është në një lidhje me shokun dhe bashkëpunëtorin e tij Tyler The…
Tatuazhet në shumë raste janë një formë e mirë për të shprehur dashurinë ndaj një personi shumë të afërt. Mjafton…
Leonardo DiCaprio tashmë një vit është në një marrëdhënie të lumtur me Camila Morrone. Pasi verën e kaluar u njoftuan…
Organizimi “People’s Choice Awards” është mbajtur që nga vitet e 70’ta dhe si çdo organizim për ndarjen e çmimeve shfaqen…
Zjarret në Kaliforni nuk kanë kursyer as shtëpinë e ish-misit të shqiptar Valbona Çobo. Shtëpia e saj është djegur e…
Ata po qëndrojnë bashkë në Zvicër. Por, këto ditë që po i kalojnë jashtë kufijve shqiptarë, Getoar Selimi dhe Marina…
Mbrëmjen e kaluar, Rita Ora performoi në eventin “People’s Choice Awards”, por nuk kishte vëmendjen e të gjithëve. Ndërsa ajo…
Këngëtaret shqiptare Rita Ora dhe Bebe Rexha prej shumë kohësh shqyhen për miqësinë e fortë me njëra-tjetrën. Bashkë i kemi…
Profili i Alban Ramosaj në Instagram mund të ngatërrohet fare lehtë me atë të një modeli me aq shumë foto…
Adrola Dushi është ndër të paktat modele shqiptare e cila ka njohur sukses përtej kufijve shqiptar. E shpërngulur në Amerikë…
Klea Huta sapo ka startuar emisionin e saj më të ri “Vip Club” emision në të cilën janë të ftuar…
Blogeri Olti Curri njihet për miqësitë e tij me njerëzit nga bota e showbizit ashtu dhe nga politika. Por ajo…

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!