Miriam Cani e ka rikthyer të gjithë vëmendjen nga ajo. Këngëtarja Miriam Cani e ka realizuar një foto ku shihet…
Ajo konsiderohet një ndër shqiptaret me të pasmet më seksi aktualisht. Redona Koci e vërteton rregullisht se e meriton këtë…
Elita Rudi, moderatorja e njohur nga Kosova konfirmon për herë të parë shtatzëninë, pas martesës me reperin Gjiko. Ashtu siç…
Është përfolur shumë kohët e fundit për emisionin e tij që ka ngjallur shumë polemika. Bëhet fjalë për shefin më…
Kate Upton ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Justin Verlander. Të shtunën modelja 26-vjecare e…
Prej vitesh pjesë e ekranit, Adi Krasta është një nga moderatorët më të pëlqyer për publikun shqiptar. Përsa i përket…
Të shtunën e kaluar në “Xing me Ermalin” ishte i ftuar blogeri me famë botërore që realizoi videon për Shqipërinë,…
Renato Mekolli, shef i njohur kuzhine, kohët e fundit është në qendër të vëmendjes për shkak të reagimeve të tij…
Modelja e njohur dhe një nga anëtaret më karizmatike të ‘KUWK’ Kendall Jenner dërgoi në shtëpi çmimin më të madh…
Me shumë mundësi nuk e keni ditur, por ish-Zonja e Parë e Amerikës, Michelle Obama, ka pësuar një abort spontan…
Aktorja hollivudiane Natalia Portman ishte ylli i  më glamuroz i mbrëmjes të premten në shfaqjen e filmit në AFI Fest.…
Nëse ka diçka për të cilën janë kurioze shumica e femrave shqiptare, është pikërisht sekreti që qëndron pas yjeve të…

Lajmet e fundit

Babai i Ibrahim Bashës: Djalin ma vranë me snajper, shteti hesht!

Aktualitet

Babai i Ibrahim Bashës: Djalin ma vranë me snajper, shteti hesht!

Në një video, pak muaj përpara se të ndahej nga jeta, Ibrahim Basha shihet duke bërë stërvitje. Ai kishte marrë pjesë në disa misione në Afganistan me trupat ushatarake, ishte...

Ndalet koha në kopshtin e Prrenjasit, kushtet si para vitit 1990

Aktualitet

Ndalet koha në kopshtin e Prrenjasit, kushtet si para vitit 1990

Kamera e emisionit BOOM ka shkuar në qytetin e vogël të Prrenjasit, për të parë kushtet e kopshtit publik të këtij qyteti. Aty duket sikur koha ka ndaluar, pasi kushtet janë...

Kate Middleton tregon vështirësitë e të qenurit nënë

Lifestyle

Kate Middleton tregon vështirësitë e të qenurit nënë

Kate Middleton ka treguar së fundmi vështirësitë e të qenurit nënë. Dukesha është nënë e tre fëmijëve dhe ka ndarë me të gjithë, sfidat e të qenurit prind. “Është shumë e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!