Rigels Rajku, i njohur ndryshe si Noizy, është një prej reperëve më të suksesshëm shqiptarë. Këngët e tij kthehen gjithmonë…
The Weeknd shkroi një album për Selena Gomez të cilin fansat kurrë nuk do ta dëgjojnë. Këngëtari 28-vjeçar zbuloi se…
Reperi i famshëm amerikan, Sean “Diddy” Combs, i njohur më parë edhe si Puff Daddy dhe P Diddy, ka blerë…
Kendall Jenner është përfshirë në një aksident automobilistik, gjatë qëndrimit të saj në Kanë për Festivalin e Filmit. Sipas mediave…
Duket sikur fundi i shtatzënisë së këngëtares Xhensila Myrtezaj erdhi shpejt por në fakt nuk është kështu. Jemi ne që…
Shtëpia gjigante që Majkëll Xhordan ka ndërtuar në Çikago vazhdon të jetë në shitje edhe pas gjashtë vitesh. Ai paguan…
Jeni kurioz të dini sa paguhet një këngëtar që këndon live në lokalet e natës?! Këtë e zbulon këngëtarja e…
Chriss Brown është paditur nga një grua e cila pretendon se është përdhunuar nga një shok i këngëtarit gjatë një…
Ajo është një super vajzë, e cila sapo ka dhënë një super lajm për karrierën e saj. U rrit në…
Kendall Jenner thuhet se është përfshirë në një aksident automobilistik në Festivalin e Filmit në Kanë të dielën. Sipas Page…