Vetëm për një postim në rrjetet sociale, Kim Kardashian merr më shumë para se e gjithë rroga e Presidentit të…
Këngëtarja e njohur, Zanfina Ismaili ka një numër të madh të adhuruesve në rrjetet sociale, kështu ajo ka gjetur kohë…
Ishte duke bërë foto për instagram por modelja e ka pësuar keq. Bëhet fjalë për Katarina Zarutskie, e cila ka…
Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi, pas një lidhje prej 17 vitesh të kurorëzuar me martesë, rreth një vit më parë…
Kylie Jenner ka prezantuar linjën e saj verore të kozmetikës, e cila do të dalë në treg këtë të premte. …
Këngëtarja botërore me origjinë shqiptare ka postuar së fundmi një foto në “insta story-in” e saj, ku falënderon këngëtaren amerikane…
Majlinda Zeka ka treguar për lidhjen Majkut me Roanin.  E pyetur në Instagram se a kujdeset reperi për djalin e…
Anxhelina Hadërgjonaj është vajza seksi e këngëtares, Albërie Hadërgjonaj.  Ajo që nga fillimi i karrierës ka tërhequr vëmendjen e të…
Një nga vajzat më të bukura shqiptare Anxhelina Hadërgjonaj, edhe pse jeton në Amerikë, është qendra e vëmendjes e mediave…
Emri i saj është ndër më të komentuarit dhe ndiqet në çdo hap që bën.  Luana Vjollca, moderatorja dhe këngëtarja…
Kim Kardashian komentohet shumë për pamjen. Por edhe për përkujdesjen estetike ndaj vajzës së saj, North Weste cila është një…
E ashtuquajtura këngëtare, Linda Morina, është ndër personat më të përfolur për shkak të ‘këngëve’ të saj spontane.  Edhe përkundër…

Lajmet e fundit

Emri i Maqedonisë, Kuvendi miraton nismën për ndryshimet kushtetuese

Bota Shqiptare

Emri i Maqedonisë, Kuvendi miraton nismën për ndryshimet kushtetuese

Me 80 vota pro Kuvendi miratoi nismën për ndryshimet kushtetuese. Në fillim të seancës deputetë e VMRO-së kërkuan që të votohet në mënyrë individuale. Edhe përkundër votimit me 80 vota PËR...

“Po pse nuk e legalizon kanabisin?!” Rama përgjigjet dhe nxjerr zbuluar veten

Aktualitet

“Po pse nuk e legalizon kanabisin?!” Rama përgjigjet dhe nxjerr zbuluar veten

Rasti i fundit i legalizimit të kanabisit ka qenë ai në Kanada dhe “suksesi” ka qenë aq i madh saqë “malli” nëpër dyqane ka përfunduar shumë më shpejt se rradha...

Lojërat e fatit u tatuan më pak se ushqimet

Aktualitet

Lojërat e fatit u tatuan më pak se ushqimet

Aktivisti i shoqërisë civile Besjan Pesha i ftuar në "Ekopolitikë" në Ora News tha se qeveria duhet ta mbyllë plotësisht aktivitetin e basteve edhe online, në të kundërt sipas tij...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!