Belen Rodriguez tradhëtohet nga moti, ja arsyeja

E Enjte, 17 May 2018 16:38

Belen Rodriguez është tradhtuar nga moti teksa ishte në aeroport.

Teksa Belen ishte duke ecur, era i ngriti fundin duke i zbuluar të pasmet, duke krijuar një skenë të ngjashme me atë që bëri të famshme Marilyn Monroe.

Sigurisht, kjo skenë nuk mund të kalonte pa u vënë re nga të pranishmit në aeroport, por edhe paparacët.

Capture

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.