Ylli i Liverpoolit, puthje pasiononte para Champions League

E Enjte, 17 May 2018 15:25

Ylli i Liverpoolit, Roberto Firmino është fotografuar duke shkëmbyer puthje pasionante me të dashurën në një jaht.

Ai dhe e dashura e tij, Larissa Pereira kanë shkuar në Ibiza për të shijuar disa ditë relaksi para se të vijnë javët e Champions League.

26-vjecari brazilian u fotografua në një jaht luksoz, i veshur me pantallona rozë dhe me kapele të zezë. Nuk mbetën pa rënë në sy format e përsosura të bukuroshes Larissa.

Së bashku me partneren, dukej i lumtur ndërsa qeshte dhe shijonte rrezet e diellit kur temperaturat shënonin 22 gradë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.