Foto-Galeri/ Ish-gruaja e aktorit të njohur, shoqëri me transgjinorin

E Enjte, 10 Janar 2019 17:17

Amber Heard, ish-gruaja e aktorit të famshëm Johnny Depp ka marrë vënmendjen e mediave të shoëbizit. Amber Heard pati një shpërthim në “Golden Globe” dhe ai që e shoqëronte, ishte shoku i saj i ngushtë Corey Rae. Modeli dhe aktivisti transgjinor shoqëroi aktoren e Aquaman, për çmimet këtë vit, dhe të dy u fotografuan duke qeshur dhe duke u argëtuar gjatë gjithë natës.
Por një burim i tregon njerëzve se të dy janë vetëm miq dhe nuk kanë asgjë më shumë.

Modifikuar më E Enjte, 10 Janar 2019 17:21

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Hyjnë ilegalisht, kapen 2 shqiptarë në aeroportin e Berlinit

Aktualitet

Hyjnë ilegalisht, kapen 2 shqiptarë në aeroportin e Berlinit

Dy shqiptarë janë ndaluar në aeroportin e Berlinit në Gjermani pasi nuk kishin leje qëndrimi në këtë shtet, ndërsa bashkë me to janë arrestuar edhe një turk dhe një shtetas...

Meri paralajmëron: Dashuria dhe paratë, kjo shenjë horoskopi do marrë një lajm të mirë këtë javë

Aktualitet

Meri paralajmëron: Dashuria dhe paratë, kjo shenjë horoskopi do marrë një lajm të mirë këtë javë

Mërkuri është lidhur pozitivisht me Neptunin, por nga ana tjetër ndodhet në një katërkëndësh pak të vështirë me Jupiterin. Do kemi sukses ne pune dhe ne krijimtari. Do ishte mire te...

Ndalimi i prokurorit/ Denoncimi i prindërve të vajzës që u mor peng: I dhamë 1 mln Takut

Aktualitet

Ndalimi i prokurorit/ Denoncimi i prindërve të vajzës që u mor peng: I dhamë 1 mln Takut

Skënder Dalipi denoncoi publikisht në korrik të vitit të kaluar prokurorin Spartak Çoçoli. Ai deklaroi se i kishte dhënë 1 milion lekë të vjetra prokurorit që të ndikonte në favor të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!