Batuta e Princit William po bën namin!

E Enjte, 10 Janar 2019 12:23

Princesha Kate Middleto ditën e djeshme festoi ditelindjen e saj.Ajo mbushi 37-vjeç dhe planet të cilat kishte menduar për festën e saj ishin mjaft modeste.

Kate dëshironte një ditë të qetë pranë bashkëshortit të saj dhe fëmijëve por gjërat nuk shkuan ashtu siç duhej, pasi Princit i duhej të merrej me disa çështje bamirësie për mbretërinë.

Princi William ishte në një spital për aktivitetin e bamirësisë dhe shumë fëmijë që e takuan i dhuruan atij disa vizatime ku nuk ngurruan ta uronin edhe për Kate.

Princi i falenderoi teksa pranoi vizatimet e tyre ku shkruhej: “Kate shpresoj të jesh duke festuar ditëlindjen më të bukur që mund të kesh imagjinuar”.  

DwewhnzW0AEkbnO 300x400

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Hyjnë ilegalisht, kapen 2 shqiptarë në aeroportin e Berlinit

Aktualitet

Hyjnë ilegalisht, kapen 2 shqiptarë në aeroportin e Berlinit

Dy shqiptarë janë ndaluar në aeroportin e Berlinit në Gjermani pasi nuk kishin leje qëndrimi në këtë shtet, ndërsa bashkë me to janë arrestuar edhe një turk dhe një shtetas...

Meri paralajmëron: Dashuria dhe paratë, kjo shenjë horoskopi do marrë një lajm të mirë këtë javë

Aktualitet

Meri paralajmëron: Dashuria dhe paratë, kjo shenjë horoskopi do marrë një lajm të mirë këtë javë

Mërkuri është lidhur pozitivisht me Neptunin, por nga ana tjetër ndodhet në një katërkëndësh pak të vështirë me Jupiterin. Do kemi sukses ne pune dhe ne krijimtari. Do ishte mire te...

Ndalimi i prokurorit/ Denoncimi i prindërve të vajzës që u mor peng: I dhamë 1 mln Takut

Aktualitet

Ndalimi i prokurorit/ Denoncimi i prindërve të vajzës që u mor peng: I dhamë 1 mln Takut

Skënder Dalipi denoncoi publikisht në korrik të vitit të kaluar prokurorin Spartak Çoçoli. Ai deklaroi se i kishte dhënë 1 milion lekë të vjetra prokurorit që të ndikonte në favor të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!