Reperja amerikane tenton të vetëvritet: Ja arsyeja

E mërkurë, 09 Janar 2019 09:42

Reperja amerikane Cupcakke, emri i të cilës është Elizabeth Eden Harris ka tentuar të kryejë vetëvrasje.

Lajmin e ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale, e cila u sqaron se është mirë, falë ndihmës që kishte kërkuar në spital, si pasojë e gjendjes së saj të rënduar emocionale.

“Kam qenë në depresion për një kohë të gjatë, më falni që nuk e kam bërë publike. Shkova në spital dhe më në fund po gjej ndihmën që të jem e lumtur dhe të bëjë muzikë të mirë. Faleminderit për të gjitha lutjes, ju lutem mos u shqetësoni për mua”, është shprehur reperja.

Modifikuar më E mërkurë, 09 Janar 2019 09:43

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Meri paralajmëron: Dashuria dhe paratë, kjo shenjë horoskopi do marrë një lajm të mirë këtë javë

Aktualitet

Meri paralajmëron: Dashuria dhe paratë, kjo shenjë horoskopi do marrë një lajm të mirë këtë javë

Mërkuri është lidhur pozitivisht me Neptunin, por nga ana tjetër ndodhet në një katërkëndësh pak të vështirë me Jupiterin. Do kemi sukses ne pune dhe ne krijimtari. Do ishte mire te...

Ndalimi i prokurorit/ Denoncimi i prindërve të vajzës që u mor peng: I dhamë 1 mln Takut

Aktualitet

Ndalimi i prokurorit/ Denoncimi i prindërve të vajzës që u mor peng: I dhamë 1 mln Takut

Skënder Dalipi denoncoi publikisht në korrik të vitit të kaluar prokurorin Spartak Çoçoli. Ai deklaroi se i kishte dhënë 1 milion lekë të vjetra prokurorit që të ndikonte në favor të...

Mësoni në sa vende mund të lëvizni pa vizë me pasaportën shqiptare (FOTO)

Aktualitet

Mësoni në sa vende mund të lëvizni pa vizë me pasaportën shqiptare (FOTO)

Sipas renditjes së Indeksit të Pasaportave Henley për 2019, Shqipëria renditet në vendin e 50-të të vendeve, pasaportat e të cilëve e bëjnë më të lehtë udhëtimin. Me një pasaportë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!