Cardi B më në fund ka ndarë një foto vajzës se saj

E Enjte, 06 December 2018 13:00

Ka disa muaj që këngëtarja e njohur Cardi B dhe bashkëshorti i saj Offset kanë mirëpritur vajzën e tyre Culture në botë dhe duhet thenë se të gjithë kanë pritur me padurim të shohin fytyrën e bebit.

Në të njëjtën ditë ajo postoi një video në Instagram duke njoftuar ndarjen e saj nga Offset, Cardi ka postuar një foto të Culture dhe ajo duket kaq e adhurueshme.

Cardi ka thëne më parë se ishte e frikësuar për ndarjen e fotove në rrjetet sociale të Culture. “Ndonjëherë dua t’u tregoj njerëzve se sa e bukur dhe sa e çmuar është,” rrëfeu ajo. “Ajo është kaq e çmuar … Ka shumë njerëz që kanë mendje të çmendura, ju e dini, unë dua ta mbroj atë, ajo është dashuria ime”

Tani që Cardi më në fund ka ndarë një foto, shpresojmë se  do mund të shohim më shumë nga vogëlushja  e saj e vogël.

Screenshot 5 6 768x490

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Berisha: Përroi psiqik i Ramës nuk e lejon të ketë arsyetim të drejtë

Politikë

Berisha: Përroi psiqik i Ramës nuk e lejon të ketë arsyetim të drejtë

I pyetur për deklaratën e Ramës ditën e sotme në parlament ku u shpreh: “Protesta i dha një shuplakë qeverisë, një grusht opozitës dhe një dritë shprese shoqërisë”, ish-kryeministri Sali...

Vrau 3 persona në Strasburg, policia ekzekuton pas 48 orësh autorin

Globi

Vrau 3 persona në Strasburg, policia ekzekuton pas 48 orësh autorin

Policia franceze ka qëlluar për vdekje autorin e dyshuar të sulmit të së martës në Strasburg, ku 3 persona u vranë dhe disa të tjerë u plagosën. Viktima është 29-vjeçari Cerif...

Tupja: Situata e vendit tatëpjetë, kërkesat e studenteve përpjetë

Aktualitet

Tupja: Situata e vendit tatëpjetë, kërkesat e studenteve përpjetë

Profesori i njohur Edmond Tupja i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, duke komentuar për protestën e studentëve, tha se situata ku ndodhet vendi është në tatëpjetë. Tupja: Sipas një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!