Foto/ Dafina Zeqiri, më joshëse se kurrë

E Enjte, 06 December 2018 08:43

Këngëtarja simpatike, Dafina Zeqiri ka vendosur të pushojë pas koncerteve të njëpasnjëshme në Shqipëri, Kosovë dhe jo vetëm, duke shijuar kështu disa pushime mjaft të ngrohta në ishujt Maldive.

Ajo ka udhëtuar drejt ishujve ekzotikë së bashku me nënën dhe motrën e saj, por nuk kanë munguar aspak fotot në rrjete sociale nga ana këngëtares.

Dafina tregon mjaft qartazi linjat e saj perfekte në rrobabanjën që ajo ka veshur, ku të gjithë do ta kishin zili.

gfjdfggfjdfggfjdfg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Berisha: Përroi psiqik i Ramës nuk e lejon të ketë arsyetim të drejtë

Politikë

Berisha: Përroi psiqik i Ramës nuk e lejon të ketë arsyetim të drejtë

I pyetur për deklaratën e Ramës ditën e sotme në parlament ku u shpreh: “Protesta i dha një shuplakë qeverisë, një grusht opozitës dhe një dritë shprese shoqërisë”, ish-kryeministri Sali...

Vrau 3 persona në Strasburg, policia ekzekuton pas 48 orësh autorin

Globi

Vrau 3 persona në Strasburg, policia ekzekuton pas 48 orësh autorin

Policia franceze ka qëlluar për vdekje autorin e dyshuar të sulmit të së martës në Strasburg, ku 3 persona u vranë dhe disa të tjerë u plagosën. Viktima është 29-vjeçari Cerif...

Tupja: Situata e vendit tatëpjetë, kërkesat e studenteve përpjetë

Aktualitet

Tupja: Situata e vendit tatëpjetë, kërkesat e studenteve përpjetë

Profesori i njohur Edmond Tupja i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, duke komentuar për protestën e studentëve, tha se situata ku ndodhet vendi është në tatëpjetë. Tupja: Sipas një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!