Kimin e tradhton fustani, tregon shumë më shumë se duhet

E mërkurë, 05 December 2018 07:57

Ata ishin ndër mysafirët e nderit në natën e hapjes së The Cher Show në Broadway të hënën.

Dhe, pa dyshim që Kim Kardashian dhe Kanye West do të linin “gjurmën” e tyre si në çdo rast të mundshëm.

Kësaj radhe tërheqja e vëmendjes u bë pa dashje pasi Kim pati një defekt me fustanin e saj dhe u mundua që ta rregullonte.

38-vjeçarja u shfaq me një fustan të argjendtë të “copëzuar” që i theksonte kthesat e saj të famshme por, gjithsesi në një pikë e la në baltë.

Duke u munduar ta rregullonte Kim nxori në pah një pjesë të konsiderueshme të gjoksit të saj, dhe kjo sigurisht që nuk mbeti pa u filmuar dhe fotografuar.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Berisha: Përroi psiqik i Ramës nuk e lejon të ketë arsyetim të drejtë

Politikë

Berisha: Përroi psiqik i Ramës nuk e lejon të ketë arsyetim të drejtë

I pyetur për deklaratën e Ramës ditën e sotme në parlament ku u shpreh: “Protesta i dha një shuplakë qeverisë, një grusht opozitës dhe një dritë shprese shoqërisë”, ish-kryeministri Sali...

Vrau 3 persona në Strasburg, policia ekzekuton pas 48 orësh autorin

Globi

Vrau 3 persona në Strasburg, policia ekzekuton pas 48 orësh autorin

Policia franceze ka qëlluar për vdekje autorin e dyshuar të sulmit të së martës në Strasburg, ku 3 persona u vranë dhe disa të tjerë u plagosën. Viktima është 29-vjeçari Cerif...

Tupja: Situata e vendit tatëpjetë, kërkesat e studenteve përpjetë

Aktualitet

Tupja: Situata e vendit tatëpjetë, kërkesat e studenteve përpjetë

Profesori i njohur Edmond Tupja i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, duke komentuar për protestën e studentëve, tha se situata ku ndodhet vendi është në tatëpjetë. Tupja: Sipas një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!