LAJMI I FUNDIT/ Arrestohet këngëtarja shqiptare, më pas dërgohet në Spitalin Psikiatrik (FATO)

Diel, 18 November 2018 18:10

Është arrestuar ditën e sotme në Prishtinë, këngëtarja me origjinë nga Kukësi, e njohur ndryshe me emrin e artit si “Baby G”.

Burime të IndeksOnline mësojnë se artistja është kapur nga Policia e Kosovës me lëndë narkotike mbrëmjen e kaluar në Prishtinë.

Baby G, emri i së cilës është Gordana Kingji, është gjetur nga policia në gjendje shumë të rëndë. Kjo për shkak të përdorimit të madh të narkotikëve dhe përzierjes së tyre.

Pas arrestimit ajo është dërguar në QKUK, ku më pas është transferuar në Spitalin e Psikiatrisë. Këngëtarja vazhdon të qëndrojë ende aty, por nuk dihet gjendja e saj.

Baby G jeton në Londër, por aktivitetin e saj muzikor e ushtron në Kosovë. Ajo është aktive në treg prej disa vitesh tashmë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Garë dyshe për Pochettinon, e duan dy super klube

Sport

Garë dyshe për Pochettinon, e duan dy super klube

Sipas të përditshmes angleze The Guardian drejtuesit e Realit të Madridit janë duke menduar për shkarkimin e teknikut të përkohshëm Santiago Solari pas humbjes historike 3-0 në shtëpi ndaj CSKA-së...

Chelsea dhe Arsenali në garë për yllin e Barcelonës

Sport

Chelsea dhe Arsenali në garë për yllin e Barcelonës

Denis Suarez do të largohet nga Barcelona në janar dhe dyshja e Premier Ligës, Arsenal dhe Chelsea janë në pozitën më të mirë për të nënshkruar me të Vendimi për lojtarin...

Dietë efikase për linja perfekte për vetëm 14 ditë

Shëndeti

Dietë efikase për linja perfekte për vetëm 14 ditë

Më poshtë ju ndihmojmë me një nga dietat më të “shkëlqyeshme” të njërës nga klinikat më të famshme angleze. Dieta zgjat dy javë, nuk duhet të përdoren pije alkoolike dhe nuk...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!