Poston foto me Dua Lipën, fansat-Bebe Rexhës: E harrove Ritën

Hënë, 12 November 2018 15:41

Këngëtaret shqiptare Rita Ora dhe Bebe Rexha prej shumë kohësh shqyhen për miqësinë e fortë me njëra-tjetrën.

Bashkë i kemi parë në evente të ndryshme, teksa kjo afërsi u bë shkas që të supozohet për një front të dy vajzave kundër një tjetër ylli shqiptar, Dua Lipës.

Por gjërat kanë ndryshuar dhe Bebe po shihet më shumë me Duan.

Gjithashtu dy këngëtaret vetëm pak ditë më parë hodhën video ndërsa kërcenin valle shqiptare në një hotel në Spanjë, pas eventit të MTV EMAs .

Por duket se marrëdhënia e mirë e krijuar mes tyre, ka sjellë reagimin e fansave në lidhje me Rita Orën.

Një nga fansat ka komentuar në foton e Bebe Rexhës, ku ka pozuar me Duan, dhe shprehet se ajo po e harron miken e saj të vjetër.

Por menjëherë ka reaguar, këngëtarja e cila është shprehur: "Mos filloni. Rita është gjithashtu shoqja ime."

fansat

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Berisha: Përroi psiqik i Ramës nuk e lejon të ketë arsyetim të drejtë

Politikë

Berisha: Përroi psiqik i Ramës nuk e lejon të ketë arsyetim të drejtë

I pyetur për deklaratën e Ramës ditën e sotme në parlament ku u shpreh: “Protesta i dha një shuplakë qeverisë, një grusht opozitës dhe një dritë shprese shoqërisë”, ish-kryeministri Sali...

Vrau 3 persona në Strasburg, policia ekzekuton pas 48 orësh autorin

Globi

Vrau 3 persona në Strasburg, policia ekzekuton pas 48 orësh autorin

Policia franceze ka qëlluar për vdekje autorin e dyshuar të sulmit të së martës në Strasburg, ku 3 persona u vranë dhe disa të tjerë u plagosën. Viktima është 29-vjeçari Cerif...

Tupja: Situata e vendit tatëpjetë, kërkesat e studenteve përpjetë

Aktualitet

Tupja: Situata e vendit tatëpjetë, kërkesat e studenteve përpjetë

Profesori i njohur Edmond Tupja i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, duke komentuar për protestën e studentëve, tha se situata ku ndodhet vendi është në tatëpjetë. Tupja: Sipas një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!