Foto/ Alban Ramosaj tregon pse është single, do habiteni

Hënë, 12 November 2018 15:23

Profili i Alban Ramosaj në Instagram mund të ngatërrohet fare lehtë me atë të një modeli me aq shumë foto të pëlqyera nga ndjekësit.

Në plazh, palestër në shtrat, Alban Ramosaj ndan momente të ndryshme nga përditshmëria e tij dhe tipi i tij.

Së fundmi ai iu është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në Instagram.

Njëra nga pyetjet që Albani i është përgjigjur është edhe pyetja nëse është në një lidhje dashurie momentalisht.

“Jo, mendoj se jam i mallkuar” – ka shkruar me shaka këngëtari shqiptar.

a r

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

VIDEO/ Korçë, studentët braktisin takimin më rektorin: Është si Rama

Politikë

VIDEO/ Korçë, studentët braktisin takimin më rektorin: Është si Rama

Protesta e studentëve në të gjithë Shqipërinë ka vijuar edhe gjatë ditës së sotme. Ndërkohë Studentët e Universitetit të Korçës kanë braktisur një mbledhje të Senatit. Nervozimi erdhi pas fjalimit të...

Pas sulmit në Strasburg, edhe Italia forcon masat e sigurisë

Globi

Pas sulmit në Strasburg, edhe Italia forcon masat e sigurisë

Pas atentatit terrorist në Strasburg, Italia ka përshpejtuar aktivizimin e planit special të sigurisë i parashikuar për festat e fundvitit.  Ministria e Brendshme Italiane ka mbledhur me urgjencë Komitetin e Analizës...

Ambasada amerikane: Tranzicioni i FSK-së, e drejtë sovrane e Kosovës

Bota Shqiptare

Ambasada amerikane: Tranzicioni i FSK-së, e drejtë sovrane e Kosovës

Ambasada amerikane në Kosovë ka konfirmuar edhe një herë mbështetjen e Shteteve të Bashkuara për transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës, në siç ka thënë forcë me mandat për...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!