Meshkujt shqiptarë apo të huaj? Adrola Dushi tregon kush janë më të mirë

Hënë, 12 November 2018 12:48

Adrola Dushi është ndër të paktat modele shqiptare e cila ka njohur sukses përtej kufijve shqiptar.

E shpërngulur në Amerikë për të ndjekur ‘ëndrrën amerikane’ ajo ka pozuar për disa emra të njohur atje duke sfiduar dhe në Javën e Modës  në NewYork.

Modelja Adrola Dushi vlerësohet për bukurinë e saj natyrale dhe pamjen fizike që e shoqëron.

E ftuar në emisionin ‘Why’ u bë pjesë e lojës ku Roza Lati moderatorja e emisionit do ta gjuante duke imituar meshkujt tipik shqiptarë.

 Dhe kur Roza e pyeti për meshkujt nga Manhattani, modelja bukuroshe dha një përgjigje që neve djemve shqiptarë duhet të na pëlqejë.

“Mendoj që meshkujt shqiptarë janë shumë më mirë se meshkujt jashtë. Kur shkoj te shqiptarët jashtë thonë shiko se ka çuna këtej. Po ku ka çuna këtej mo? Nuk ka çuna këtej.”, tha ajo, ndërkohë që Roza e pyeti: “Mbase ka çuna por nuk ka burra?” dhe Adrola e konfirmoi.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pas sulmit në Strasburg, edhe Italia forcon masat e sigurisë

Globi

Pas sulmit në Strasburg, edhe Italia forcon masat e sigurisë

Pas atentatit terrorist në Strasburg, Italia ka përshpejtuar aktivizimin e planit special të sigurisë i parashikuar për festat e fundvitit.  Ministria e Brendshme Italiane ka mbledhur me urgjencë Komitetin e Analizës...

Ambasada amerikane: Tranzicioni i FSK-së, e drejtë sovrane e Kosovës

Bota Shqiptare

Ambasada amerikane: Tranzicioni i FSK-së, e drejtë sovrane e Kosovës

Ambasada amerikane në Kosovë ka konfirmuar edhe një herë mbështetjen e Shteteve të Bashkuara për transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës, në siç ka thënë forcë me mandat për...

Postimi prekës i Haradinajt: Plak, u ba ushtria

Bota Shqiptare

Postimi prekës i Haradinajt: Plak, u ba ushtria

Pas 17 shkurtit, ditës së Pavarësisë së Kosovës, 14 dhjetori do të jetë ndoshta data e dytë zyrtare me më shumë peshë në shtetin e dytë të shqiptarëve në Europë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!