Foto/ Klea Huta e tëra pa make-up, shikoni si duket moderatorja

Hënë, 12 November 2018 11:39

Klea Huta sapo ka startuar emisionin e saj më të ri “Vip Club” emision në të cilën janë të ftuar personazhe të njohur që jetojnë në Amerikë.

Moderatorja bukuroshe dhe shumë e ëmbël, sot është rikthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë nga një foto e publikuar pa makeup, të shkrepura në një bar të kryeqytetit .

Foto e cila ka treguar se dhe pse moderatorja na shfaqet e kuruar në çdo dalje të saj, sharmi dhe bukurinë e ka të lindur.

klea

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Berisha: Përroi psiqik i Ramës nuk e lejon të ketë arsyetim të drejtë

Politikë

Berisha: Përroi psiqik i Ramës nuk e lejon të ketë arsyetim të drejtë

I pyetur për deklaratën e Ramës ditën e sotme në parlament ku u shpreh: “Protesta i dha një shuplakë qeverisë, një grusht opozitës dhe një dritë shprese shoqërisë”, ish-kryeministri Sali...

Vrau 3 persona në Strasburg, policia ekzekuton pas 48 orësh autorin

Globi

Vrau 3 persona në Strasburg, policia ekzekuton pas 48 orësh autorin

Policia franceze ka qëlluar për vdekje autorin e dyshuar të sulmit të së martës në Strasburg, ku 3 persona u vranë dhe disa të tjerë u plagosën. Viktima është 29-vjeçari Cerif...

Tupja: Situata e vendit tatëpjetë, kërkesat e studenteve përpjetë

Aktualitet

Tupja: Situata e vendit tatëpjetë, kërkesat e studenteve përpjetë

Profesori i njohur Edmond Tupja i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, duke komentuar për protestën e studentëve, tha se situata ku ndodhet vendi është në tatëpjetë. Tupja: Sipas një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!