Elita Rudi foto nga shtrati me barkun e rrumbullakosur, bashkë me të edhe Gjiko

Diel, 11 November 2018 15:06

Elita Rudi, moderatorja e njohur nga Kosova konfirmon për herë të parë shtatzëninë, pas martesës me reperin Gjiko.

Ashtu siç kishte paralajmëruar edhe vetë reperi, ai publikoi sot në youtube këngën e re “Distanca”, pjesë e së cilës është edhe bashkëshortja e tij Elita.

Ajo që bie në sy është se në sekuencën e fundit të videoklipit, Elita shfaqet me barkun e rrumbullakuar bashkë me bashkëshortin e saj, Gjiko.

Më poshtë, klipi i Gjikos dhe Elita Rudit.

Modifikuar më Diel, 11 November 2018 15:09

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pas sulmit në Strasburg, edhe Italia forcon masat e sigurisë

Globi

Pas sulmit në Strasburg, edhe Italia forcon masat e sigurisë

Pas atentatit terrorist në Strasburg, Italia ka përshpejtuar aktivizimin e planit special të sigurisë i parashikuar për festat e fundvitit.  Ministria e Brendshme Italiane ka mbledhur me urgjencë Komitetin e Analizës...

Ambasada amerikane: Tranzicioni i FSK-së, e drejtë sovrane e Kosovës

Bota Shqiptare

Ambasada amerikane: Tranzicioni i FSK-së, e drejtë sovrane e Kosovës

Ambasada amerikane në Kosovë ka konfirmuar edhe një herë mbështetjen e Shteteve të Bashkuara për transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës, në siç ka thënë forcë me mandat për...

Postimi prekës i Haradinajt: Plak, u ba ushtria

Bota Shqiptare

Postimi prekës i Haradinajt: Plak, u ba ushtria

Pas 17 shkurtit, ditës së Pavarësisë së Kosovës, 14 dhjetori do të jetë ndoshta data e dytë zyrtare me më shumë peshë në shtetin e dytë të shqiptarëve në Europë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!