Kate Upton sjell në jetë fëmijën e parë

Diel, 11 November 2018 13:57

Kate Upton ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Justin Verlander. Të shtunën modelja 26-vjecare e Vogue ka bërë vetë njoftimin në Instagram.

‘Genevieve Upton Verlander,’ shkroi ajo bashkangjitur fotos të vajzës së saj të porsalindur.

Modelja nga Michigan dhe bashkëshorti i saj, lojtari i baseball Houston Astros, 35 vjeç, duken më të dashuruar se kurrë teksa kanë festuar përvjetorin e parë të martesës në të njëjtën ditë.

Vetëm një vit më parë çifti u martua në një ceremoni magjike në Toskana të Italisë. Teksa kujtonte ditën e martesës së bashku në Instagram, Upton ka ndarë një imazh të mrekullueshëm, bardhë e zi së bashku duke kërcyer.

 ‘Ky vit ka qenë më i miri i jetës time! Kishte një fillim të çmendur me një fitore botërore për mua dhe që u mbyll me martesën me mikun dhe dashurinë e jetës time. Tani për të festuar dashurinë tonë të parë ne presim të shtohemi në familje. Jam shumë e emocionuar që bëj këtë udhëtim të jetës me ty! Te dua shumë! Gëzuar vitin e parë të martesës @justinverlander , shkruan modelja bukuroshe.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Babai i Ibrahim Bashës: Djalin ma vranë me snajper, shteti hesht!

Aktualitet

Babai i Ibrahim Bashës: Djalin ma vranë me snajper, shteti hesht!

Në një video, pak muaj përpara se të ndahej nga jeta, Ibrahim Basha shihet duke bërë stërvitje. Ai kishte marrë pjesë në disa misione në Afganistan me trupat ushatarake, ishte...

Ndalet koha në kopshtin e Prrenjasit, kushtet si para vitit 1990

Aktualitet

Ndalet koha në kopshtin e Prrenjasit, kushtet si para vitit 1990

Kamera e emisionit BOOM ka shkuar në qytetin e vogël të Prrenjasit, për të parë kushtet e kopshtit publik të këtij qyteti. Aty duket sikur koha ka ndaluar, pasi kushtet janë...

Kate Middleton tregon vështirësitë e të qenurit nënë

Lifestyle

Kate Middleton tregon vështirësitë e të qenurit nënë

Kate Middleton ka treguar së fundmi vështirësitë e të qenurit nënë. Dukesha është nënë e tre fëmijëve dhe ka ndarë me të gjithë, sfidat e të qenurit prind. “Është shumë e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!