“Kam marrë masa”, rrëfehet Renato Mekolli: Më kanë kërcënuar!

Saturday, 10 November 2018 20:47

Renato Mekolli, shef i njohur kuzhine, kohët e fundit është në qendër të vëmendjes për shkak të reagimeve të tij me konkurrentët në  spektaklin e gatimit “Hell´s Kitchen”.

I ftuar në emisionin “Thumb”, Renato është pyetur nëse është kërcënuar ndonjëherë për spektaklin ai është shprehur se kjo i ka ndodhur.

“Ka patur edhe kërcënime patjetër, por kjo ka ndodhur edhe tek Masterchef”.

Ndërkohë Aulona ka këmbëngulur të qëndrojë tek “Hell´s Kitchen” dhe e ka pyetur se si ka reaguar ai kundrejt këtyre kërcënimeve.

“Patjetër që unë kam marrë masat e mija, pamvarësisht se ishin kërëcënime budallenjsh”- ka përfunduar Renato.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Garë dyshe për Pochettinon, e duan dy super klube

Sport

Garë dyshe për Pochettinon, e duan dy super klube

Sipas të përditshmes angleze The Guardian drejtuesit e Realit të Madridit janë duke menduar për shkarkimin e teknikut të përkohshëm Santiago Solari pas humbjes historike 3-0 në shtëpi ndaj CSKA-së...

Chelsea dhe Arsenali në garë për yllin e Barcelonës

Sport

Chelsea dhe Arsenali në garë për yllin e Barcelonës

Denis Suarez do të largohet nga Barcelona në janar dhe dyshja e Premier Ligës, Arsenal dhe Chelsea janë në pozitën më të mirë për të nënshkruar me të Vendimi për lojtarin...

Dietë efikase për linja perfekte për vetëm 14 ditë

Shëndeti

Dietë efikase për linja perfekte për vetëm 14 ditë

Më poshtë ju ndihmojmë me një nga dietat më të “shkëlqyeshme” të njërës nga klinikat më të famshme angleze. Dieta zgjat dy javë, nuk duhet të përdoren pije alkoolike dhe nuk...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!