Era Istrefi sjell projektin e ri me DJ-në e famshëm, Aoki

Premte, 09 November 2018 17:10

Ajo tashmë emër i njohur në rrafshin ndërkombëtar të industrisë muzikore.

Bëhet fjalë për Era Istrefin, këngëtaren shqiptar e cila ka pasur një vit të jashtëzakonshëm.

Tashmë ka publikuar edhe projektin më të ri të muzikës, por të cilin e ka sjell në versionin audio.

“Anything More”, titullohet kënga më e re bukuroshes sonë që i shton koleksionit të shumtë të këngëve në gjuhën angleze.

Ajo kësaj radhe ka zgjedhur të bashkëpunojë me artistin amerikan me prejardhje japoneze, Steven Hiroyuki Aoki, i cili njihet edhe si DJ dhe producent.

Kënga është mjaft ritmike dhe pritet të bëhet një hit gjersa biondina shkëlqen me zërin e fuqishëm.

Ndryshe, kjo nuk do të jetë kënga e fundit e bukuroshes sonë pasi që ka paralajmëruar edhe disa projekte të reja. 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

'Karteli kriminal i stomatologëve’

Aktualitet

'Karteli kriminal i stomatologëve’

Prej fillimit të 2019-s, klinikat dentare në vend janë të detyruara që të bazohen në listën e re me çmimet dysheme për shërbimet bazë që ofrojnë. Për një mbushje dhëmbi...

Paskemi dasmë: Martohen Fero dhe Arbenita Ismajli

Show-biz

Paskemi dasmë: Martohen Fero dhe Arbenita Ismajli

Disa javë më parë, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli u bënë kryefjala e mediave dhe çifti më i komentuar në rrjete sociale. Dedikimet e ëmbla për njëri-tjetrin e më...

Nuk do ta besoni sa ngjajnë - Gjendet sozia e Butrint Imerit

Show-biz

Nuk do ta besoni sa ngjajnë - Gjendet sozia e Butrint Imerit

Butrint Imeri është padyshim një nga këngëtarët më të dashur për publikun e këngët e tij janë kthyer menjëherë në hite. Ndërkohë Butrinti është shumë i pëlqyer nga vajzat edhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!