Aktori shqiptar i adhuruar nga të gjitha vajzat, tashmë ‘zonë e ndaluar’, paska të dashur

Premte, 09 November 2018 16:33

Can Yaman, një prej aktorëve të rinj që po çmend gjininë femërore në Turqi dhe jashtë saj, pak kohë më parë u pyet edhe për dashurinë, por nuk zbuloi asgjë. Në fakt, lajmi u zbulua dhe nuk është aspak i mirë për vajzat. Aktori shqiptar është i dashuruar dhe ka të dashur një vajzë shumë bukuroshe.

Mediat turke kanë shkruar së fundi se aktori me origjinë shqiptare, Can Yaman, është ndër emrat më të lakmuar jo vetëm të produksioneve televizive, por edhe sa i përket gjinisë femërore. Megjithatë, ka ditur të bëjë një zgjedhje shumë të mirë në këtë drejtim.

Prej disa muajsh, Can ka nisur një lidhje të re, të cilën ka preferuar ta mbajë larg syrit të mediave. Mësohet se bukuroshja në krah të tij është stilistja e njohur turke, Elif Tutarkaban, e cila ka punuar me emra të njohur të kinematografisë  dhe produksioneve televizive. Elif është një ndër vajzat më seksi në radhët e personazheve të njohur në Turqi, e cila ruan një profil të ulët për jetën e saj private.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Aktualitet

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Teksa Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballen me një dimër të parakohshëm, me reshjet të dendura dëbore që deri më tani ka shkaktuar të paktën 8 viktima, edhe Europa duket...

Penallti dhe Skocia e mbyll pjesën e parë me avantazhin e 2 golave

Sport

Penallti dhe Skocia e mbyll pjesën e parë me avantazhin e 2 golave

Skocia e ka mbyllur 2-0 përballjen në Loro Boriçi përballë Shqipërisë. Në minutën e 45’ ishte Fletcher ai i cili mposhti nga pika e bardhë e penalltisë portierin.

Kosova, sukses me 5 yje me Maltën

Sport

Kosova, sukses me 5 yje me Maltën

Përfaqësuesja kosovare e futbollit dominoi totalisht në transfertën e mbyllur 0-5 në Valeta kundër Maltës, në një ndeshje që i dha 3 pikë të rëndësishme në Ligën e Kombeve. Përballja në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!