Zjarri përfshiu gjithë qytetin, këngëtarja shqiptare braktisi shtëpinë

Premte, 09 November 2018 14:43

Këngëtarja shqiptare Anxhelina Hadërgjonaj dhe miku i saj, Ariel kanë braktisur shtëpinë e tyre, pasi një zjarr i madh përfshiu qytetin Calabasas në Kaliforni.

Një gjë të tillë e ka treguar vetë këngëtarja, e cila ka bërë disa postime në “Instastory” ku tregon se tashmë ndodhet në një vend të sigurte bashkë me grimierin.

“Po mundohemi të jemi pozitivë”, shkruan Anxhelina e cila në ato momente po ndiqte lajmet mbi situatën në qytet pas zjarrit.

Ndërkohë edhe ylli i televizionit, Kim Kardashian njoftoi më herët se kishte braktisur shtëpinë e saj për t’u siguruar bashkë me fëmijët.

Madje Kim zbuloi se kishte vetëm 1 orë kohë për të paketuar dhe evakuuar shtëpinë. Por edhe pse ndodhej në një situatë të frikshme, ajo u sigurua që filmonte gjithçka dhe më pas t’i publikonte në rrjetet sociale.

Kim gjithashtu u kërkoi fansave të saj të shumtë që të luten për qytetin e saj.

Image
Image

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Basha flet se kush do të jetë kandidati i PD për Tiranën

Politikë

Basha flet se kush do të jetë kandidati i PD për Tiranën

Kryetari i opozitës Lulzim Basha i ndodhur përballë një panel;i gazetarësh në emisionin ‘360 gradë’ foli dhe për kandidatin që do të përfaqësojë opozitën ën zgjedhjet lokale të vitit të...

Gati marrëveshja për BREXIT

Globi

Gati marrëveshja për BREXIT

Teksti i Traktatit të Daljes së Britanisë nga Bashkimi Europian është gati dhe do t’i prezantohet qeverisë britanike të martën. Lajmin e dha kryenegociatori i BE-së për Brexit-in, Michel Barnier.  “Parametrat...

Unaza e re, Basha: 317 familje pa nxirren nga shtëpitë me një kryq

Aktualitet

Unaza e re, Basha: 317 familje pa nxirren nga shtëpitë me një kryq

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ftuar në studion e "360 Gradë" në Ora News, e konsideroi të padrejtë shembjen e banesave që preken nga ndërtimi i Unazës së...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!